Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, és mi lenne a következménye, ha lebukna a 10 éves fiad és a 11 éves barátnője, hogy elloptak egy üzletbe ezt-azt?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem velünk történt ez az ügy,a munkahelyemen rebesgették,és onnan hallottam!
2016. nov. 27. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat,elírtam!

*üzletből

2016. nov. 27. 14:23
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 22 évesen loptam. A bírósági tárgyalás egy életre megtanította, hogy soha többé.


Mit tennék? Eltiltani nem lehet - főleg, ha sulitársak -, a nincs ez-az nem hatásos ebben az esetben...


MEllesleg, mivel nem az én gyerekemről van szó, pont nem érdekelne.

2016. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
A parom is lopott egy-ket csokit neha ennyi idosen, mert sosem kapott otthon, meg penzt sem. Megis o lett a legjoszivubb, legbecsuletesebb ember, akit ismerek.
2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen korban ez még lehet "botlás".

Komoly beszélgetés lenne belőle, az biztos, de ha egyéb téren megbízható, "jó" gyerekről lenne szó, külön nem büntetném. (Ha kiderülne, hogy folytatta, az persze más kérdés!)

2016. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

azt olvastam, ezt mindn gyerek kipróbálja egyszer és nem a csoki a lényeg, hanem hogy vannak e olyan "bátrak", hogy megtudják tenni, hogy elcsenik.


ha a gyerekeimről lenne szó, visszavitetném velük a boltba, hogy kérjenek elnézést.

2016. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
17%

Elsősorban kapna tőlem 2 nagy pofont! Utàna leülnék vele beszélgetni. Ha továbbra is csinálná akkor a szíjjammal kapna a fenekére.

Üdv: egy 3 gyerekes apuka

2016. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A férjem és a barátja lopott 8 évesen boltból :). Elmesélte, mi történt utána, és azt hiszem, az egy jó szülői nevelés volt.


Apuka komolyan elbeszélgetett vele, majd fogták együtt a csokispapírokat, elmentek a boltba, és a férjemnek egyedül (persze apuka ott állt az ajtóban) oda kellett mennie a boltosnénihez, bocsánatot kellett kérnie és kifizetni a csokit. Sosem lopott utána, mondta, hogy akkor nagyon szégyellte magát.

2016. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 6-os !Gyereket nem vérünk!!!Ők még tanulják az életet.Az csak megfélemlítesnek jó és a szülői nemtörődömség netovábbja.
2016. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a lepontozást!!!!!!!
2017. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!