Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnál, ha megtudnád...

Hogyan reagálnál, ha megtudnád, hogy a 13éves lányod csak azért jár edzésre, hogy fiúzhasson, és lenne ennek valami következménye?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

13 évesen csak azért jártam táncra, mert járt oda egy fiú, aki nagyon tetszett. Mivel kb. egy magasak vagyunk, ő lett a párom.

15 évesen azért mentem énekkarra, mert tetszett egy fiú.

Szóval nem sorolom, ebben a korban szerintem ez normális, amíg a fiúzás kb. azt jelenti, hogy járni akarnak, nem szexelni.

2016. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én 14 évesen csak azért jártam a focipályára "meccset nézni" mert helyesek voltak a fiúk (korombeli kölykök focizgattak) Barátnőmmel csak vihogtunk ha odaszóltak vagy bolondoztak... Én nem aggódnék,ez normáis...
2016. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Snorri ***** válasza:
66%
Attól függ, ez mit takar. Ha nem csinál semmit, csak ül, és teszi magát a fiúknak, vagy A Fiúnak, akkor nyilván elbeszélgetnék vele, és nem engedném, hogy járjon, vagy hogy így csinálja. De ha eljár, normálisan végigcsinálja, és ezt egy srác miatt, aki tetszik neki, akkor örülnék több okból is: 1. sportol a lányom, 2. sportol a lányom választottja, 3. és amúgy is teljesen jó ötlet, tanácsolni sem tudtam volna jobbat...:) Na, de nyilván itt korának megfelelő fiúzásról beszélünk. :)
2016. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
A fiuzas pontosan mit takar?
2016. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha rendesen csinálná végig az edzéseket és a fiúzás csak annyit takar hogy nézi az illetőt és egyszer-egyszer rámosolyog, vagy beszélgetnek egymással akkor nem szólnék semmit. Ha innen kiveszed, úgyis fiúzik máshol, mivel kamasz és nem tudsz 0-24-ben a sarkában lenni. Minden attól függne hogy becsülettel csinálja-e az edzéseket. Ha nem érdekli és csak a srác miatt jár, akkor nem járatnám tovább. Nem fizetek fölöslegesen érte, ha nem érdekli.
2016. okt. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Fiúzni máshol is tud. Ott ahol nem kerül pénzbe.
2016. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
természetes dolog. hagyd csak.
2016. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!