Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinal otthon suli utan a...

Mit csinal otthon suli utan a 10 eves lanyotok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Általában hazaérünk 1 órát játszhat(telefon,játék,tesójával tehát szabad foglalkozás)

utána nekiállunk tanulni az kb 1.5 óra és fél nyolc körül végzünk utána zuhanyzás egy kis tévézés és legkésőbb fél kilenckor alvás.

26/N

2016. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
1# te mar 16evesen szultel??:O
2016. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen, es minden valasz utan odairja, hogy 26 N,

Ami rohadtul nem izgat senkit, mert senki nem kerdezte a gyerek anyjanak a korat. Feltunesi viszketegseg ...

2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Inkább a kérdésre válaszoljatok
2016. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Általában 2kor ér haza, ebédel utána szabad foglalkozás amit szeretne. Mostanában olvasni szokott.

1-2 óra tanulás magától, majd ellenőrizzük.

Heti 2x külön matekra jár, olyankor utána lazulás van, kicsit tovább mesézhet vagy amit szeretne.

2016. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

4-re er haza. Megeteti a macskakat, tv-t nez, uzsonnazik. Aztan lecke, tanulas, vacsora.

Ha van ido, a ket tesojaval is jatszik, levegoznek az udvaron.

2016. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
4-kor jön haza, bepakol másnapra, kifaragja a cerkákat, kikészíti a másnapi ruháját, aztán uzsonnázik, megbeszéljük, mi volt aznap. Együtt tornázunk, vacsorát készítünk, fürdik, eszünk, aztán együtt játszunk egy online játékkal. Persze ha maradt tanulnivaló, akkor játék helyett azt csináljuk, de ez igen ritka. 9-kor villanyoltás.
2016. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4re hazaernek? Es egyedul?

Nalunk van egy kisteso is,igy megoszlik az idom kettejuk kozt.

Nalunk hazit nem nagyon hoz haza,kiveve ha gyogytesi van. De a teso miatt nagyon nehez tanulnom vele.

Mi 5re erunk haza. Hagyom jatszani. Kimegy kutyazni,telefonozik-amitol rosszul vagyok,de szerintem muszaj leszek beletorodni,hogy ok mar ez a nemzedek-pedig en sem vagyok oreg...32.

Mi nem tanulunk ha nincs hazi. Eleg szivas egesz nap a suliban.

2016. nov. 28. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van 10 éves, de mi sem igazán tanulunk már otthon. megcsinálja a napköziben és én is úgy gondolom, hogy elég az a több, mint 8 óra a suliban. Hétvégén készülünk, ha dolgozat lesz.
2016. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!