Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 13 éves lányotok óvszert hordana az iskolatáskájában?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Van 13 eves lanyom.

Ledobbennek. Egyaltalan nem erdeklik meg a fiuk.

2016. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Emlekszem, mikor kb ilyen korban volt felvilagositas a suliban. Kapott mindenki egy ovszert. Majd egy evig hordtam a peztarcamban. Menonek ereztem, meg felnőttes dolognak. De ennyi.


Te ismered a lanyod nem? Miert nem tole kerdezed meg normalis szülőként egy felvilagositas kereteben?

2016. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hat nalam is talalt anya regen, megkerdezte mert van nalam es mondtam h felvilagositas volt a suliban es ott maradt. Azt mondta legyen nalam majd mindig , ha egyszer eljon a pillanat, megkert arra h szoljak neki , ha arra keszulok es kivel. 17 evesen tortent meg, elotte irattunk fel nekem gyògyszert! :) 22N
2016. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Leülnék vele beszélgetni, hogy miért van nála.

Nekem a fiam ilyen idős, tudok a "nőügyekről", szoktunk erről is beszélgetni. Szerintem még sokára jut el ő a szexig. Teljesen normális kiskamasz. A lányok sokkal korábban érnek.


Tudja, hogy otthon is mindig van óvszer, elvehet belőle bármikor. Ha már csinálja, akkor gumival.

2016. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Inkább örülnétek neki.... Bárhonnan is van neki legolább van annyi esze, nem felelőtlen. Szopás lenne 1 terhesség nem?
2016. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
biztosan erdekes lenne... de tenyleg, legalabb van neki annyi esze, h vedekezne, ha epp aktualis. maskepp ernek a mai "gyerekek" (mondom ezt 28 evesen.. :) ), kozepsuliban 14-15 evesen is nagyon ritka volt mar, h valaki meg szuz, 14 eve. orulni nem orulnek neki, de ez van, egyszer felno a gyerek.
2016. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon valószínű opció, h felvilágosítás lehetett náluk, és akkor kapta. Mi is kaptunk, a táskámban hányódott egy darabig, utána meg vízibombának használtuk az unoktestvéremmel.


Szóval mielőtt megijedsz, inkább kérdezd meg :)

2016. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik haverom adott egyszer nekem egy óvszert, azzal a címszóval, hogy jöjjek össze a sráccal, aki tetszik nekem :"""D és én amúgy idősebb vagyok a lányodnál pár évvel, de még mindig nem érdekel különösebben a téma... semmit ne reagálj szerintem, mert egyrészt lehet,hogy felvilágosításon kapta, vagy hasonlóan jutott hozzá, mint én, vagy csak hasznosnak látta "jóleszvalamire" elven, és vett... bármi is legyen, legalább védekezik, ha szükséges! de lehet,hogy csak kíváncsiságból vett, és még jó ideig nem fog ilyesmit használni, ez megesik.
2016. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném vele, de mivel zakatolnak a hormonok, így nem szúrnám le. Ez a természet rendje. Na nem az, hogy szinte gyerekként elveszítse a szüzességét, de nem is kell meglepődni, hogy ennyi idősen már nem a hableány Barbie az érdeklődési köre. Ráér még az aktussal bőven, de ha elkezd felvilágosult lenni a szex témakörében, az sosem baj.
2016. dec. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!