Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, kamaszok szülei!...

Kamaszok, kamaszok szülei! Hány évesen mentetek/engedtétek el először a gyereketeket buliba?

Figyelt kérdés
17 éves leszek most szombaton,lány vagyok.eddig még házibuliba sem mehettem el,nemhogy rendes discoba...mondtam tegnap itthon,hogy a 17.szülinapomon had menjek el egy elég népszerű szórakozóhelyre.erre dehogy mész te,9-ig benn lehetsz a belvárosban aztán jöhetsz haza.3 db 4-esem volt a bizonyítványba,egy elég erős gimiben tanulok,nem hazudok szüleimnek,semmi...
2010. máj. 3. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj de a te szüleid szadisták. :( Ez szörnyű lehet. Nem tudom mit gondolnak az ilyen szülők, mit fogsz csinálni majd ha egyetemre mész? Fejjel ugrasz majd a többiek után a mélyvízbe úgy, hogy még úszni sem tanulhattál meg.

Én 15/L vagyok, de már tavaly, nyolcadikban is simán elengedtek, volt hogy hajnalban értem haza és még szólni sem tudtam mer lemerült a telóm. Most, ha felhívom őket egy-kettő körül, hogy ottaludhatok-e valahol, (ahol mellesleg nincs ismerősünk) mikor már rég otthon kéne lennem, lazán rábólintanak. És igazából ennek mi az eredménye? Önállósodás, tapasztalatszerzés. Ezeknek a körülményeknek az ellenére szűz vagyok, eddig csak a pasimmal kavartam, csak egyszer ittam annyit, hogy értem kellett jönni. A szüleid jóformán a semmitől féltenek, bár ez attól is függ merre laksz. Szegeden például elég barátságos emberek vannak, aktív éjszakai élet, könnyen eljutsz a-pontból b-be, szóval pesthez képest biztonságos a mászkálás.

2010. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
sopronban lakok,az még kisebb szegednél.próbáltam úgy szüleimnél,hogy vigyenek el ők,és éjfélkor jöjjenek értem,meg hogy akár nézzék meg gyorsan ők is milyen az a hely,meg nagyon jól ismerik azokat akikkel mennék,de mégsem...azt mondták hogy mi nem világos azon hogy nem teszed be buliba a lábad??mondom semmi....
2010. máj. 4. 14:31
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi a haverokkal sütést csináltunk , aputól megkérdeztem , hogy meddig lehetek (szomszéd faluba volta sütés helye) erre ő : 8-ra otthon légy ! mondom neki , hogy jól vagy minimaxnak van 8-kor vége ! akkor is csak 8-ig engedett el .Haverok mondják , hogy kapcsioljam ki a telefont és maradjak velük reggelig . Kikapcsoltam és maradtam ... utána kitaláljuk , hoyg hivunk fel vmi ismerőst és betyárkodunk egykicsit , nem épp akkor hiv fel az apám . Akkor elindultam haza , de ő már az ottani buszmegálóvan várt . Hazaértünk és hogy miért nem fogadtam szót ... mint az ovodás úgy beszéltek velem . Szokásos veszekedés mire miondom nekik , hogy . nem aza bajotok , hogy 2 órával tovább maradtam kint hanem az , hogy 2 óráig normálisan éreztem magam !

Nem értik meg , hogy nem 30 évvel ezelőtt vagyunk. Állandóan azt beszélik , hogy ők is cs eddig maradtak ki , de kit érdekel mikor az összes haverom akkor megy ki mikor nekem már haza kell mennem .

ja 15 F

2010. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-14 évesen mentem el először buliba de az nem egy népszerű buli volt. 1-2 havonta tartottak discot szal és amúgy is csak ismerősök voltak ott.

Először ha jól tudom 16 évesen voltam a városban bulizni egy népszerű de nem túl színvonalas diszkóba, bár a falusi disconál sokkal jobb volt.

Most 19 vagyok én nagyon ritkán megye vhova, idén egyszer voltam házibuli és egyszer discoba.

2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

14 vagyok, 8.os... ötödiktől fogva elengedtek tinidiscokba (persze ott nincs pia meg cigi meg ilyenek + tanárok lesnek mint állat -.- és csak szolid kis ruhákba mehettem) de tavaly óta tesómmal úgymond bárhova elengednek, persze csak ahova lehet fiataloknak :S Tesóm haverjaival pedig tökjól elvagyok :) (mellesleg 20 évesek) És sajnos van olyan, mikor én vigyázok rájuk, nem ők rám.. ezt persze szüleim nemtudják :D de én amúgyse vagyok az ivós típus, nemszokásom én csak jólérezni magamat megyek oda :)

a szüleiddel pedig jólenne elbeszélgetni, lassan érettségizel, a gimis évek nagyban a buliról szólnak, nemhiszem hogy olyan vagy aki képes elkallódni, tudsz magadra vigyázni, ez így egyszerűen nemnormális... nemtudom te hogy birod, sajnállak :/

Először talán valami barátnődnél alvással kéne kezdnei, nem egyből a pia meg a disco-k. Vagy minél többször hívd magadhoz a barátaidat, a szüleid hagy ismerjék meg őket, hogy tudjanak bennük bízni, azért az sem mind1 hogy kivel mehetsz el..

2010. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha emlékezetem nem csal, akkor 13 évesen mentem el bulizni, úgy, hogy utána fent aludtam barátnőmnél, és kb. 1-2 között értünk haza. Amikor a 17-et töltöttem, el voltam engedve bármeddig, ha tudott róla, hogy mikorra várható az érkezésem. Remélem sikerül meggyőznöd a szüleidet arról, hogyha egy este jól érzed magad, attól nem fog összedőlni a világ. Csak ne élj vissza a bizalmukkal ha elengednek. Sok sikert és kitartás :)
2010. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!