Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves vagyok és kiveszik az...

14 éves vagyok és kiveszik az orrmandulámat! Nagyon félek. Nagyon fáj? Hogy zajlik le egy ilyen műtét? Ha ez műtét. Elaltatnak? Érzéstelenitő vagy mi? Belelehet hallni?

Figyelt kérdés

Bocsánat a sok kérdésért,de mikor kb 2 hónapja vagbél gyanújaként bent voltam 5 napot a kórházban és végül nem vették ki,mert lelett jegelve,azóta félek a kórházaktól.Mikor láttam milyen lepukat meg hogy zajlik le egy ilyen.

Kicsinek is elég sokat voltam a kórházban,de most félek.

Tudom,hogy ez gáz,de ebbe tényleg belelehet hallni??


2010. máj. 5. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éves voltam, mikor kivették. Közöltem, hogy engem ne altassanak, mert attól féltem. Aztán a műtét előtt megmondtam a dokinak, hogy akkor nyitom ki a szám, ha utána megnézhetem a mandulámat. :)

Egyébként nekem 3 darabban jött ki.

2010. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig a válaszokat,most lehet hogy leírom ugyanazt mint valaki más,de nálam így volt:bementem reggel a kórházba.ott leültettek a szobába,átöltöztem,és bevittek a műtőbe.elaltattak,majd amikor felébredtem egy másik szobámban feküdtem egyedül és anya ott állt mellettem.nem fájt semmim,csak egy picit fura érzés volt a torkomban.hanyatt feküdtem,rengeteg vért nyeltem,amitől nagyon fájt a hasam és vissza is jött,de amúgy nem volt semmi:)
2010. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3 éves kisfiának tegnap vették ki. Altatták, nagyon jól tűrt minden vizsgálatot előtte (vérvétel stb.), ma már haza is mehettek. Nem fáj semmije, csak tele van az orra (vérrel a seb miatt), illetve picit fáj a torka, legalábbis ezt mondja, de ennyi. Kicsit nyűgös, de láthatóan jól van, mert azért rosszalkodik. Szóval, ezek alapján nem lehet olyan vészes. Ja, és tényleg visszanőhet, unokaöcsémnek is visszanőtt anno, mégegyszer meg is kellett műteni.
2010. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!