Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy fogadnátok,...

Szülők! Ti hogy fogadnátok, ha a 18 éves lányotok fél centis tüsi hajjal állítana haza?

Figyelt kérdés
A lányom volt fodrásznál, és fél centisre letolatta géppel az addig hátközépig érő haját. Nem is szólt előre, telejesen váratlanul így állított haza. Köpni-nyelni nem tudtam. Azt mondta hogy kíváncsi volt, milyen érzés az ilyen rövid hajat viselni és símogatni. Ideiglenesnek szánja a frizurát, azt mondta majd visszanöveszti. A barátja nem akadt ki, csak megmosolyogta az egészet.
2017. febr. 5. 19:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
Ja, tehát te amiatt aggódsz, hogy megszólják, vagy inkább téged... az viszont gáz, ideje lenne felnőni és leszarni mások véleményét. A lányod ebben máris érettebb nálad.
2017. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Kislányom, ilyen fejjel fogsz ballagni és érettségizni?

Egyébként haj kinő. Szerintem megbánja, szegényt elég attrocitás éri majd az itteni kommentekből ítélve. De ez legyen a legnagyobb gond vele. Nagy patáliát nem csapnék emiatt.

2017. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Szalagavatom elott vagattam vall ala ero frizurat,aztan egyetemes utolso evem alatt vagattam vall foleig erore az ezek elotti segg ala ero hajamat. Azota sem nott ugy.normalisan vissza,most is csak vallig ero. :(
2017. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
26%
Valaszeg magamba nagyon elnevettem volna fura szemekkel néznék rá amolyan hülye vagy nézéssel. Rémesen áll a nőknek a rövid haj és akkor egy fél centisről ne i beszéljünk.
2017. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért jobban aggodnék ha azzal állitana haza 18 évesen hogy terhes.


Ennél kisebb gondjaitok legyenek csak!


Visszanö,vagy vehet parokát vagy lehet hajhosszabbitást is csinálni.

2017. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

En is megtettem, pont ennyi idősen.

Anyám jajveszekelt pár hétig, de az én hajam, azt teszek vele amit akarok.

Sokáig, legalább 6-7 évig rövid volt a hajam, szerettem is, de pár éve novesztem, hatkozepig ér ismét. (Gondolkozom, h újra levágatom).

2017. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Metionin ***** válasza:
Először biztosan wtf lenne egy ideig ha ránéznék, de amúgy nem akadnék ki. Az ő haja, 18 éves, elmondta hogy miért csinálta, szóval ha ő így jól érzi magát, akkor miért ne. Majd visszanöveszti,ha akarja.
2017. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság bolondság! Kipróbálta ezt is. Mi is csináltunk hülyeségeket. Majd megnő a haja. :)Ma már nagyon sok lánynak van olyan rövid haja.
2017. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van korszaka.

Kb hirtelen bennem is az fordulna meg, hogy jo hülye :), de örülnék, hogy nem tetkos, piercinges korszaka van.


Egy apuka mesélte egyszer, hogy ugy sajnálja, hogy formás telt lánya bakanccsal és fekete cucokkal ronditja magát, és mesélte, hogy a metroban egy öreg néni támadt rá, mert azt hitte ördög, vagy sátán. Jo égő lehetett a szitu, ahogy elképzelem :)

Szoval a szoban forgo lány kamasz deffektje még el is megy

2017. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
*öreg néni bottal támadt rá
2017. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!