Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy fogadnátok,...

Szülők! Ti hogy fogadnátok, ha a 18 éves lányotok fél centis tüsi hajjal állítana haza?

Figyelt kérdés
A lányom volt fodrásznál, és fél centisre letolatta géppel az addig hátközépig érő haját. Nem is szólt előre, telejesen váratlanul így állított haza. Köpni-nyelni nem tudtam. Azt mondta hogy kíváncsi volt, milyen érzés az ilyen rövid hajat viselni és símogatni. Ideiglenesnek szánja a frizurát, azt mondta majd visszanöveszti. A barátja nem akadt ki, csak megmosolyogta az egészet.
2017. febr. 5. 19:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Hát elsőre biztos meglepődnék és még két hétig bámulnám. De az ő feje, az ő haja. És igen a haj visszanől, nem életreszóló. Meg ő is úgy nyilatkozik, hogy ki akarta próbálni milyen érzés.

Kicsit büszke lennék rá titkon, hogy be merte vállalni, de fura lenne.

Azt én is remélem, hogy felajánlott a haját, mert sajnos sok beteg embernek szüksége van a parókájához egészséges hajra. Ha nem akkor legközelebb tegye meg.

2017. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

Max megkérdezném, hogy lelkileg rendben van-e és nem azért csinálta-e mert valami lelki válságon megy épp keresztül.

Ha csak egy futó hóbort akkor oké, úgyis visszanő.

2017. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem. Ekkora ügy, ha egy nőnemű lénynek nem hosszú a haja vagy mi?
2017. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

13-as:

Nem egyszerűen rövid, hanem szinte kopasz. Innen már csak egy lépés, hogy borotvát ragadjon.

Nem hiányzik, hogy a lányomnak megjegyzéseket tegyenek az utcán, vagy bárhol máshol.

2017. febr. 6. 13:46
 15/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem téged fognak kiröhögni, hanem őt. Az ő gondja.
2017. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
30%
Azért az durva hogy te inkább amiatt aggódsz hogy az utcán megjegyzéseket teszn3k rá, mintsem h esrtleg valami lelki gondja van!!!
2017. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
84%
Nincs ebben semmi rendkívüli.Az én feleségem is tüsi hajú,és teljesen normális.Én magam szoktam megnyírni.
2017. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Levágnám.
2017. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
4es, akkor még nem láttad az én hajam...igaz hogy nem olyan rövid, de már kb 4 éve nem nőtt hosszra. Pedig lenövésem van mindig, a vége nem töredezett és mégse...
2017. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha van esze, eladta jó pénzért, vagy adományozta... egyébként szerintem szívroham (apjának meg főleg), de istenkém, majd visszanő.

Bár télen, nekem ránéznék és megfagyna a fejem :)

2017. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!