Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Melyik országban...

Kamaszok! Melyik országban képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 20:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
nem itthon az fix
2017. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%
Legszívesebben itthon maradnék, de ha mindenképpen ki kéne mennem valahova pár évre, akkor az Kína vagy Lengyelország lenne.
2017. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Itthon :) Ha muszáj lenne elmennem,akkor egyértelműen Nyugatra mennék.
2017. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 PluYgeriMc válasza:
10%
Magyarországban.
2017. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Virágcsokrocska válasza:
17%
A Dominikai Egyesült Szigeteken
2017. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%

Itthon.

Ide szulettem, ez a hazam, itt van dolgom!:)

De nehany evi utazgatast eltudok kepzelni.

2017. febr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

Hat,en is otthon kepzeltem el a jovomet... mert hogy az a hazam,az otthonom. Ott akarok csaladot alaputani,stb....

En erettsegi utan Skociat valasztottam. Azota laktam Del-Angliaban is,s jelenleg Nemetorszagban lakom. En mar itt kepzelem el a jovomet:-). Magyarba meg semmi penzert nem koltoznek vissza....

2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
45%
Én itt. Ha muszáj lenne menni, Japánba, vagy Ausztráliába mennék.
2017. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Még nem tudom. A következő négy évemet Skóciában, aztán további kettőt valamelyik másik nyugat-európai országban, esetleg Angliában, de ha van lehetőségem, akár messzebbre is mennék. Utána ki tudja, lehet hogy hazajövök, lehet hogy ott maradok ahol a mestert végzem, vagy költözöm egy harmadik országba. Még a diplomáciai karrier is benne van a pakliban, akkor meg pár évente megyek ahova a sors dob.
2017. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
69%
Kanada. Legszívesebben itthon maradnék, de hát a "magyar mentalitás" és gazadság szerintem eléggé el van maradva a nyugatihoz képest. Ne értsetek félre szeretek magyar lenni és szeretem a magyar kultúrát. Csak itt nincs az az egészségügyi ellátás, oktatás vagy éppen támogatás és elfogadás amit a gyerekeimnek biztosítani szeretnék a jövőben. Azt mindenképpen szeretném, hogy a jövőbeli gyerekeim tudjanak magyarul, ismerjék a magyar kultúrát, de nem itthon nevelném fel őket.
2017. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!