Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyereket szeretnék normális-e...

Gyereket szeretnék normális-e ha 20. napra jön meg mióta hüvelykúpot használtam? Orvoshoz járok eddig semmi eltérés, vagy ez normális hogy 20 napra ált be?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jársz dokihoz miért nem őt kérdezed? Szerintem a 20 nap kevés, nincs kizárva hogy így essél teherbe, csak lehet nehezen fog menni, vagy nem maradnak meg a babák stb. Nem azért mert 20. napra jön meg, hanem mert ez valami hormonzavarra is utalhat. Milyen kúpot használsz? Korábban hány napos volt? Szültél már? Szedsz fogamzásgátlót? Egyéb hormonális betegséged van? Esetleg cukorbetegség?
2015. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Fel kell keresni akár több orvost is, mert ahogy priviben is írtad régóta próbálkoztok a babával de sikertelenül. Tehát IGEN probléma, hogy csak 20 naposak a ciklusaid. Kimondottan ezzel a problémával kell keresni az orvost, hogy ezzel kezdjen valamit. Én nem vagyok jártas ebben a témában, de orvos mellett kipróbálhatsz házi praktikákat is palástfű tea, intim torna stb.
2015. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!