Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ha a gyereketek egy...

Szülők, ha a gyereketek egy otthoni balhé során azt mondaná rátok hogy agresszív állatok vagytok, arra mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Meglepődnék hogy milyen szavakat ismerés ha lenne reflexem az ilyenekre lereagálni(amugy nincs, nem vagyok felkészult az ilyenekre :)) de olyasmit mondanék, hogy kismajmomkhoz ez kell is,különben a fáról is leesne, vagy ilyesmi

Aztán jönne az oktató prédikácio ami ugy se ér semmit de lefutnám mint kötelező kört

2017. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegy, hogy a gyerek igazat mond vagy csak dobálózik a szavakkal!
2017. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2%

Én nem feltételezném magamrol hogy igaza lenne, de ezek szerint a lepontozo biztos magábol indult ki.

Egy kamasz beszólásait biztos nem venném magamra. Helyes értékrendem van ők viszont fejjel rohannak a falnak.

2017. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Végtelenül szégyellném magam, hogy felnőtt létemre képtelen vagyok viselkedni.
2017. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes hogy magukra veszik egyesek..
2017. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Ok nelkul nem mond ilyet.
2017. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Ok..az is lehet pont rá mondta valaki és a szülein vezeti le a fusztrációt.


Csak azért lepontozni mert én nem szülői hibára asszociálok, gusztustalan.


Van amugy teszt is.

Mire asszociálsz ha egy képen az apa karját lendíti a gyerek felé? Van akinek az jut eszébe hogy a gyereket tanitja teniszezni, míg másoknak a verés.

De itt javarészt a hülye értetlenek pontoznak akik szerint az más sem lehet, csak verés.

2017. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Amennyiben nem igaz... szerintem egy kamasz tipikusan akkor mond ilyet, ha felindulásában bántani akarja a szülőt, hogy az is átérezze a világfájdalmát, mert összevesztek valamin. Tiszteletlen, úgyhogy valamiképp - nem agresszíven :) - azért büntetném és őszintén tudatnám, hogy rosszul esik, illetve remélném, hogy ha lehiggadt, már bánni fogja, netán meg is tudjuk normálisan beszélni.
2017. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát az én anyám gyakran ordítozik meg fröcsög mindenkiről mindent, de soha nem merném megemlíteni neki, hogy agresszív állat... annyira kikelne magából, hogy kékre-zöldre ütne; addig kell örülnöm, amíg csak a hajamat rángatja meg a fejemet üti. Minden tiszteletem azé, aki meg meri ezt mondani az agresszív szülőjének, mert én nem merném. Minden pitiáner dolgon felhúzza magát és már torkig vagyok vele, de inkább befogom a számat; egy ilyen idegbeteg embert egyenesen öngyilkosság szándékosan ingerelni. 17l
2017. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

Ha azután mondaná, hogy pofán vágtam egy szívlapáttal, elgondolkodnék rajta, nem lenne-e elég csak a lapát nyelével verni a kölköt.

Ha csak úgy mondaná, hogy bántson, szájon vágnám fordulatból, tudja milyen az, amikor agresszív vagyok.

2017. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!