Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyári néptánc tábor, kamaszoknak?

Nyári néptánc tábor, kamaszoknak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, hozzám hasonló korúaknak szóló néptánc tábort keresek. Régebben néptáncoltam, de már régebben abbahagytam, szóval lehetőleg ne egy profi kategóriásat írjatok kérlek :D

Megy a zöld kéz;)



#kamasz #tábor #néptánc #néptánc tábor
2017. ápr. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Engem is érdekelni (már bocsi) :D Én most leszek 16, jó lenne amúgy egy ilyen tánctábor :)
2017. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A tanuláson járna az eszed..
2017. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, ha véletlen hallanál valami ilyen táborról, és akkor írnál egy privátot nagyon megköszönöm!:)

2-es, tavaszi szünet van.

2017. ápr. 18. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó , ez esetben [link]
2017. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon sok tánctábor van nyáron, de nekem is az a baj, hogy a legtöbb Erdélyben van és 14 évesen oda nem mehetek el egyedül. Jászberényben nagyon jó szokott lenni (ismerősöm szokozt járni), de az Nemzetközi. Esetleg ha Szilágycsehbe van még az is szuper!

Én lassan 6 éve táncolok, ekkor alakult egy tánccsoport és mi magunknak szervezünk inkább, hívunk tanárokat is, akiknek el van mondva hogy ki milyen képességű és az alapján tanít! És mivel a csoport bevételéből van így ingyenes is!

Ha van lehetőséged akkor csatlakozz te is egy csoporthoz, egyesülezhez és jobban eltudsz jutni bárhová! Remélem sikerül találnod tábort!

Ui.: az előző válaszoló linkjét nézdd meg, sőt folyamatosan nézdd mert az frissül és egyre több helyszín kerül ki!

2017. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nyáron mindig van Téka Tábor (Nagykálló-Harangod térségében). Én még nem voltam ott, de csak pozitív dolgokat mondtak róla. Lehet métázni, kézműveskedni (pl agyagozás, szövés...), népi játékokat kipróbálni... Ráadásul minden este van táncház <3 és különbözőzebekarokat hívnak meg (Már volt pl a HamkoHam meg a Parno Graszt is :)

Keress rá Facebookon!

2017. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!