Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Konzervatív anyukák! Mi lenne...

Konzervatív anyukák! Mi lenne az a kor vagy mellméret amikortól engednéd a lányodnak hogy melltartót hordjon?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 01:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én kislányomnak melle sem volt amikor egyszerűen nem volt hajlandó bikini felső nélkül kijönni velünk a strandra. Azután ahogy nőtt a bimbi, a nővére legkisebb szivacsos melltartóit kérte el ami "A" -s méretűek voltak.
2017. ápr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Akkor, amikor szeretné. Az én anyám annyira konzervatív volt, hogy kiskamaszként is "minek az neked" felkiáltással nem volt hajlandó engedni. Hát rohadt röhejes volt, mikor tesiórán lifegett, és fájt is... Imádom anyám, de ebben a kérdésben egy idióta volt.
2017. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%

Mit értesz azon, hogy konzervatív? Azt, hogy nem veszünk melltartót, mert ciki a boltban fazont és méretet keresni, vagy erről beszélni? Mert ez inkább prűdség és ostobaság. A következménye, hogy átüt a pólón vagy az ünnepló blúzon a kislány/nagylány mellbimbója pedig ízléstelen/kihívó/kellemetlen neki és a környezetének.


Én amikor kérték megvettük a toppot, melltartót, ami kellett. Nem szerettem volna, ha emiatt érzi magát rosszul egy tizenéves kislány, akinek amúgy is ezer baja van a változó testével. Az én lányaim 9-11 éves korukban kezdtek ilyet hordani.

Egy 6 lányos anyuka

2017. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
En 6. Korul kezdtem topot hordani, azutan mar gyerekmelltartot, most, 8.ban szivacsosat, az osszes baratnom igy van vele
2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Én kb 5-ben, de jóval előtte kellett volna már...
2017. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Én már 8-9 éves koromban toppot hordtam és most nem rég váltottam át melltartóra mert kellemetlenül éreztem magam még a toppban is! Ez attól függ, hogy annak az adott lánynak mekkora melle vagy, hogy kényelmes neki. 12/L
2017. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Az amúgy micsoda hogy "konzervatív anyuka"? Sok kislány panaszkodik itt az oldalon - mert szólni sem mernek akár az anyjuknak - hogy hogyan hordhatnának melltartót. Azt gondolom hogy az öltözködés az - főleg lányoknál - kisiskolás kortól egy fontos dolog az identitásban. Sok szülő megpróbálja elnyomni a "divatolást" de ez szerintem rossz út. Ha felnő a gyerek, úgyis lázadni fog ez ellen, méghozzá duplán ha el volt nyomva. Melltartót annak érdemes hordania, akinek van valami melle. ha 11 évesen, akkor 11 évesen. Vannak lányka-melltartók, amik nem igazán kosarasak, de arra is valók hogy ne érezze magát frusztrálva a gyermek ha felvesz egy vékony nyári pólót pl. Ha szeretne ilyet, méiért ne hordhatna? Ha már A-B kosárt is kitölti, akkor pedig teljesen természetes dolog hogy hordjon ha szeretne. Amúgy is akkor marad szép tartású egy mell ha támasztva van és a mai divat szerint is fontos darab a melltartó. És ne legyen kétségünk afelől hogy a divat, pontosabban az hogy lányunk csinosnak érezhesse magát, igenis fontos dolog. Nincs abban semmi ördögtől való, ha engedjük ezeket a gyerekünknek. Mi is ezt csináltuk, illetve szerettük volna ezt csinálni. A nevelésünk lényegét úgysem a melltartó adja meg, az tuti.
2017. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
99%
Én nevelési kérdésekben konzervatív vagyok, de ennek semmi köze a melltartóhoz. Rögtön, amint szükséges vagy amikor kéri.
2017. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
én kifejezetten konzervatív vagyok, és mivel én is hordok melltartót, nem hinném, hogy meg kellene akadályoznom a lányomat abban, hogy ő is hordjon, ha akar.
2017. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kilenc évesen kezdtem most 11 vagyok és 75Asat hordok mert ciki tesin is meg az öltoözőbe is a másik velünk öltöző osztály előtt
2017. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!