Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá a konzervatív...

Hogyan vegyem rá a konzervatív szüleimet hogy elmehessek síelni a barátomékkal? 18/L

Figyelt kérdés

amit tudni kell:

a barátom 5 évvel idősebb nálam, 7 hónapja vagyunk együtt, a szüleim egyszer találkoztak vele de nem kedvelték meg annyira ( nem a barátom hibájából csak mert féltenek).

azért a barátommal és a szüleivel mennék mert az én szüleim nem tudnak és nem is szeretnének síelni.

amikor felhoztam a témát nagyon kiakadtak hogy mi az hogy én ilyen fiatalon együtt aludnék a barátommal és milyen felelőtlen vagyok, ők nem akarják hogy teherbe essek még, szó sem lehet róla.

én nagyon szeretnék menni és a barátomnak még nem mondtam hogy nem mehetek mert nagyon gáznak érzem hogy 18 évesen nem engednek el pár napra síelni..


2015. dec. 25. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hé fater meg muter, megyünk a palimmal síelni azt jól van, nagy bige vagyok már, semmi közötök hozzá. Ha meg kefélni támad kedvünk, akkor lesz gumi, ugye vágjátok. Na csősztök.
2015. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha elmész az engedélyük nélkül akkor ni lesz? Felnőtt nő vagy. Azt csinálsz amit akarsz. Más már 13 éves korában is együtt alszik a palijával, neked is azt kéne.
2015. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem értek egyet az előző két válaszolóval. Ha elmész az engedélyük nélkül, az eléggé visszaüthet, hiszen ők tartanak el. Ha a tiszta beszéd és a logikus érvek nem hatnak rájuk, akkor nem sok mindent tudsz csinálni, mert ők fizetik az életed. Az lehet, hogy jogilag felnőtt vagy, de eltartani magad nem tudnád.

Amúgy én megértelek, nekem 19 évesen másfél éves kapcsolatban sem engedték a szüleim, ami nyilván nevetséges volt, de nem tudtam mit tenni a beszűkűlt látásmódjukkal, mert ők tartottak el.

Szóval próbálj meg megint beszélni velük, hátha... Attól sneki sem lesz erkölcsösebb, hogy tiltják neki az együttalás, pláne nem 18 évesen.

2015. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Elég szomorú hogy a szülők az eltartással zsarolhatnak.
2015. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Két választásod van:

- maradsz

- mész, de akkor készülj fel, hogy már nem lesz hová hazajönnöd.


Egyik barátnőm ezt megcsinálta. 18 vagyok, nem tarthattok vissza.

Mire hazajött, a szülei összecuccoltak neki, mondván, felnőtt nő, nem kötelesek eltartani. Egy hetet kapott, hogy találjon melót, lakást, és utána kitették.

Egy kis ideig nálunk húzta meg magát - mert albit ugye nem tudott a kvázi semmiből fizetni -, aztán összeköltözött két egyetemistával.


Úgyhogy csak óvatosan ezzel a "majd én megmutatom" hozzáállással.


De nem vagy egyedül, a volt párom előző barátnője 20 évesen nem aludhatott együtt vele.

2015. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tudják amúgy, hogy a f**z nem csak éjjel, eyütt alváskor áll fel?
2015. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy miért kellett az #5-öst lepontozni ...

Ha gondolod szívesen mesélek neked néhány dolgot magamról, ami kapcsolatban van a kérdésedel. Bátran írj rám privátban, ha gondolod.

20/L

2017. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!