Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha amikor fel akarnátok pofozni a szemtelen kamaszgyereketeket, nem hagyná ezt, hanem elkapná a levegőben a kezeteket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 22:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Milyen szülői minta? Az hogy néha pofonvágja valaki JOGOSAN a szemtelen kölykét, még nem nevelési hiba.
2017. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
oh. dehogynem... tegye aki akarja, félreértés ne essék, de érdekes módon rengeteg gyereket fel tudnak nevelni rendesen, pofonok nélkül is ;)
2017. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon szegyelném magam, ha még akarnám ütni a gyerekemet.

Kamaszkent már mit akarsz? Jóval hamarabb kellett volna nevelni, és nem pofonnal, hanem következetes szeretettel.

Ne csodálkozz, ha legközelebb visszaüt.

2017. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13%

1. Szülőre nem ütünk. Nincs ilyen opció.

2. Ha JOGOS a pofon,a másik kézzel lendületből még ugyanúgy megkaphatja.

3. Nem tanítgatjuk a szülőt,mert nem a nyúl viszi a puskát. Mondom ezt úgy,hogy önmagában a pofon tényleg megalázó,de egy makarenkói tasli időben jól elhelyezve tanító célzatú lehet.

4. A gyerek egyedül a szülőtől tűrje el a nevelési célzatú ütést,mástól nem köteles. De a szülő más,ez rá nem vonatkozik. Legfeljebb békeidőben kérje meg a szülőt,hogy ne így nevelje,de ha legközelebb is kihozza a béketürésböl,akkor számoljon azzal,hogy a szülőnek eljárhat a keze.

5. Nem olyan régen a gyerek még köteles volt maga odavinni a szülőnek a fakanalat vagy a nadrágszíjat,hogy elismerje,bajt csinált és kéri a jogos büntetését -de szerencsére ez már kiment a divatból,ezt én sem támogatom. De attól a világ nem fordult meg: szülőre nem ütünk,bármi is legyen! Ez a legfontosabb. A makarenkói meg néha jól jön,tanul belőle a kamasz.

2017. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
74%
Kérdezem én ! A nevelési módszeretek az őskorban maradt vagy mi a fasz!? Okés adj neki egypofont. Szemtelen es? Majd kinövi. Szerencsétlen emberek akik pofonnal csendesítik a gyerkben lévő kreativitást! Ez csak formalitas
2017. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
14-es! Szó se volt arról hogy visszaüt. Elkapja a kezét, amihez joga van.
2017. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes, szinte egyik válaszoló szerint se normális felpofozni egy gyereket, mégis mindegyik úgy beszél róla, mintha valami rendszeres dologról lenne szó.

Van olyan, amivel a gyerek kiérdemli a pofont, de egyáltalán nem rendszeresen, max néhányszor az életben. Ilyenkor pedig biztos nem viccből kapja. Nem értem, miért feltételezi mindenki, hogy csak úgy minden ok nélkül van a gyerek pofon vágva. De az ilyenek azt is tűrjék szépen nyugodtan, ha agyerek rájuk gyújtja a házat. Sok hülye...

2017. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Szóval szerinted aki nem veri a gyerekét arra rá fogja gyujtani a hazat?
2017. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld engem soha sem ütöttek meg és teljesen normális vagyok. A lányomat se ütögetem és olyan mint egy kisangyal (nem csak szerintem). Persze hogy van olyan hogy valaki indulatból megüti a gyerekét de ez nem sokat ér hisz csak félni fog a szülőtől és nem tisztelni fogja.
2017. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

Örülj neki hogy nem üt vissza.

Én nem tisztelek senkit aki észérvek helyett/mellett üt, és bizony visszaadom.

Nem egy zsák vagyok, aki eltüri, hogy bántalmazzák.

2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!