Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 16éves lányotokat...

Elengednétek 16éves lányotokat pár napra a25éves barátjával nyaralni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 18:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg mennyire ismerem a baratjat, es mennyire bizom benne, illetve nyilvan hogy milyen ember. Alapbol nem orulnek hogy egy 26 eves felnott ferfi egy gyerektol (16 evesen meg az!) akarna valamit, az en gyerekemtol, de ha normalis es tenyleg maximalisan ismerem es tudom hogy van eszuk akkor elkepzelheto, hogy igen.
2017. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem az is durva lenne, hogy ilyen idős barátja van :)

Egyébként barátaival, osztálytársaival engedném. Persze attól függ, hogy milyenek, mennyire megbízhatóak, hova mennének, lenne-e a közelben felnőtt, ismerős, stb.

2017. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, mennyire és milyennek ismertem meg a srácot, mennyire érett a lány és mióta vannak együtt. 25 éves pasinak elvileg már van annyi felelősségérzete, hogy vigyáz rá, mindenesetre nem árt, ha véletlen baleset esetére veszel neki esemény utánit.
2017. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
Én már azt se engedném ,hogy egy 25 éves legyne a 16 éves lányom mellett. Aki 25 évesen egy 16 évesnél tud csak bevágódni, annál súlyos problémák vannak a háttérben.
2017. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A 25 éves barátot sem engedném.
2017. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%

Nem, csak ha már leérettségizett/elmúlt 18.

A gyámhatóságnál elég nehéz lenne kimagyarázni, mit keres egy 16 éves lány egy 25 éves férfival kettesben egy nyaraláson.

De ha a fiúval tartós kapcsolatban lenne (tehát nem 2 hetes ismeretség), akkor a fiút meghívnám, hogy nyaraljon velünk, és akkor ott nyaralhatnak együtt.

2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
26%

"A gyámhatóságnál elég nehéz lenne kimagyarázni, mit keres egy 16 éves lány egy 25 éves férfival kettesben egy nyaraláson."


Miért kéne kimagyarázni, ha a szülő hozzájárult? 16 éves el is költözhet otthonról szülői beleegyezés nélkül, csak a gyámhatóság engedélyével a pasijához, majd pont azon pörögnek, hogy miért ment el nyaralni vele.:-)

2017. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vannak együtt. Nagyon értelmes kedves figyelmes srác,nagyon keveset tudnak együtt lenni mert a srác külföldön él ezért engedném viszont teljesen nem vagyok biztos ebben hogy kettesben elengedjem őket tartok attól hogy a kevés együtt töltött idő miatt egymásnak esnek és nem figyelnek oda...
2017. máj. 22. 18:59
 9/51 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem, ha a srac tenyleg ennyire kedves es figyelmes, akkor ha elmondod a lanyodnak, hogy mitol felsz, akkor biztosan fel fogja fogni, es meg is fogja erteni. Szerintem egy 16 eves lanynal az a kulcs, hogy o mar "kisfelnottnek" erzi magat, pedig mi mar visszagondolva tudjuk, hogy meg igenis gyerek. Ezert en jo otletnek tartanam ezt leulve megbeszelni (a baratjat kihagyva, mert akkor cikinek fogja tulajdonitani a szulo viselkedeset), ervekkel alatamasztani... En azt is elmondanam Neki, hogy nem tortenik semmi gond, hogyha valamilyen (barmilyen!) hulyeseget csinalnanak, tudja a szamomat, engem hivjon fel es egyutt kitalaljuk a problemara a megoldast. Plusz megmondanam azt is, hogyha megerkeznek hivjon vagy irjon egy uzenetet, egyebkent nem zaklatnam a nyaralasan, ugyis O fog hivni.
2017. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak pár hónapja vannak együtt, nem engedném. Nem azért, mert egymásnak esnek. Már lehet, hogy túl is vannak rajta. Nem kell ahhoz elutazni.

De ha csak pár hónapja vannak együtt, akkor számunkra még szinte idegen a fiú (férfi) és nem engedném el olyannal, akit nem ismerek nagyon jól.

Egyébként gáz, hogy kis középiskolás lánynak olyan barátja van, aki már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz.

2017. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!