Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 16éves lányotokat...

Elengednétek 16éves lányotokat pár napra a25éves barátjával nyaralni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 18:30
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
81%

"aki minden hétvégén alkoholt fogyaszt dohányzik és ebbe a lányomat is belerángatja"


Ezt a sallangot nem unjátok még? :) Merő általánosítás az egész. Nem minden 17 éves fetreng a hányásában egész hétvégén, ahogy az sem igaz hogy minden 25 éves fiatal felnőtt a karrierjét építi kizárólagosan, antialkoholista, értelmes komoly felnőtt....

Ilyen nincs. Minden korosztályban van ilyen is olyan is, tehát erre pont nem alapoznék, hogy a srác már 25. Nyugodtan lehet ettől egy nonstop bulizós komolytalan hülyegyerek.


Amúgy a 25 éves meg a 16 éves teljesen más életszakaszban van (és ez viszont tuti), tehát nem tudom mit tudnak kezdeni egymással...(azon kívül)

2017. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
68%
el.
2017. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
52%

Pár hónapja vannak együtt, úgy nem.


Ha a lányod nem egy szinte kislány lenne, hanem mondjuk 20 éves, persze, de így kizárt.


Alapból az a 25 éves, aki csak 16 éves szinte gyerekeket tud fűzni, hát tök gáz a szememben. :)

2017. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
84%

Ja, hát a 25 éves valóban tudja, mit akar: egy fiatal, naiv puncit, aki jó lesz neki, míg nem talál korban hozzá illő nőt! magának.


Nőt, nem gyerklányt!

2017. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
57%
Csak én vagyok ennyire maradi h korainak tartom ha valaki 16 évesen pasizik?! Vagy ez már ennyire alap? Nekem 16 évesen csak az első csók csattant el, engem otthon kinyírtak volna ha 25 éves hapsim van! És nem is volt ez olyan régen...én nem engedném.
2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
47%

Én sehogy sem értem ezt a nagy felháborodást. Attól meg teljesen kiakadtam, hogy az egyik válaszoló szerint a szülei felháborodtak, hogy 19 éves udvarlója volt 16 éves korában.


Mégis, hány éves barátja kellene legyen egy 16 éves lánynak, hogy normálisnak tűnjön a helyzet?


Én 16 éves gimnazista voltam, amikor találkoztam a jövendőbelimmel, ő meg 24 éves egyetemista volt. És tudja a fene, valahogy volt közös témánk. És - az amúgy túl merev - anyukám sem igazán látott kivetni valót a kapcsolatunkban. Úgy gondolta, megbízható, rendes ember, és tényleg az volt.


Eljártunk moziba, színházba, koncertre, strandra, kirándulni, bulizni, társaságba barátokkal, barátokhoz. És beszélgettünk.


Hat évig jártunk együtt, aztán összeházasodtunk. 35 évig éltünk együtt.

2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
43%

"Csak én vagyok ennyire maradi h korainak tartom ha valaki 16 évesen pasizik?"


Nem tudom, hogy maradi vagy-e. Azt sem tudom, mit értesz pasizás alatt. Nekem 14 évesen volt először barátom, a lányomnak úgyszintén.


Sosem felejtem, el, amikor a barátaink fia (talán 17 éves volt akkor), egy vasárnap délután becsengetett, és megkérdezte, elmehetnek-e a lányommal sétálni.


Összenéztünk az apjával, és persze, rábólintottunk. Megnőnek a gyerekek. Elég régen volt. Öt évet tartott a kapcsolat.


De akihez végül a lányom hozzáment, az 11 évvel idősebb, mint ő. Köszönik, jól vannak vagy 10 éve.

2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
60%

"De akihez végül a lányom hozzáment, az 11 évvel idősebb, mint ő. Köszönik, jól vannak vagy 10 éve."


Igen de gondolom nem 16 évesen ismerte meg, ezt a 11 évvel idősebb férfit. Nem a korkülönbséggel van a baj, ezt kellene már átlátni. Szerinted a 15 éves a 25 évessel meg a 25 éves a 35 évessel az pont ugyan az, szóra sem méltó? Ha szerinted igen, akkor nagy a baj.

Ha már barátja van ennyi idősen válasszon korabelit. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy nincs közöttük rendes hozzá való. Olyan nincs!!!

2017. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
20%

"Igen de gondolom nem 16 évesen ismerte meg, ezt a 11 évvel idősebb férfit."


Nem, ő nem. Én viszont, mint mondtam, 16 évesen kezdtem el "járni" a nálam 8 évvel idősebb jövendőbelimmel.


"Ha már barátja van ennyi idősen válasszon korabelit."


Ne haragudj, de azt is meg kellene érteni, hogy az emberek nem egyformák. Még a 16 éves lányok sem. Van akinek a korabeli jön be, van akinek az idősebb. Sőt, még olyant is láttam, akinek a fiatalabb. Nem lehet mindenkit egy kalap alá gyömöszölni.


Volt egy barátnőm, akit mindig a 40 év körüliek érdekeltek. 15 évesen is. 20 évesen hozzáment egy apja korabelihez. És? Az ő élete, az ő választása.


Azt meg végképp nem értem, mi a baj azzal, ha egy 16 éves lánynak barátja van. Szerintem az a normális.


Nem is ismertem olyan 16 évest, aki nem próbálkozott a párkapcsolattal. Illetve, de... nagynénémet...de ő soha nem ment férjhez.

2017. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
87%
Csak azért van veled mert nem érdekli az okosabb nőket.
2017. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!