Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha apám kipécizett...

Mit tegyek, ha apám kipécizett magának és kikészít, még a tesómmal tök kedves?

Figyelt kérdés

Állandóan az van, hogy ugyanazért hetekig képes velem ordibálni, a tesómat meg le sem cseszi. Ő fiú, én meg lány. De komolyan nagyon kinézett magának évek óta. Az öcsémet sosem verte meg, engem meg többször is.

Volt például egy kisebb autóbalesetünk és a tesóm vezetett, én meg mellette ültem. Erre engem készített ki, mert nekem kellett volna megakadályozni. Hiába mondtam, hogy gyorsan történt, nem tudtam mit tenni, de hiába. Aztán még anyám is engem szivatott, egy nap 40-szer kellett elmondanom a sztorit. Belehajtott az árokba, mert gyorsan ment és felborultunk, teszem hozzá én kicsit még meg is sérültem. Aztán mondtam, hogy nem tehettem semmit, meg bocsi, meg minden, erre ordibált, hogy te tehetsz róla, dögölj meg, meg minden. Kb. két hétig nem aludtam, mert magamat emésztettem, nem tehettem semmit, éppen ittam. A tesómnak meg jaj kisfiam, most félévig nem vezetsz, de nem baj, inkább tanulj az érettségire, ne szúrd el.

Meg amikor az öcsém került kórházba, akkor is velem ordibált, hogy miért nem megyek be hozzá óránként, mikor suli volt.

Amikor meg engem utaltak be akkor egy hétig rám sem néztek, mert nem haldokolsz, meg egész odaúton szidott, hogy fel is ment 180-ra a vérnyomásom, mire odaértünk.

Tök igazságtalan. Úgy érzem, hogy direkt szemétkedik velem. Vannak ennél sokkal durvábbak is.


2017. jún. 9. 15:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
78%
Persze hogy igazságtalan... Az ilyen f**zkalapot fel kellene kötni és csak az utolsó pillanatban levágni. Mondjuk ennél lehetne cifrábbakat is. :) Hátha elgondolkozna egy kicsit.
2017. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mindenben ilyen. Ha beteg vagyok, akkor is képes ordibálni, meg piszok te tuti csak nem akarsz iskolába járni. 40 fokos lázzal, hányással, menjél csak el, mert másik gyerek olyan kedvetlenül megy egyedül iskolába. Meg ő köhint kettőt, akkor már wc-re sem lehet menni, mert másik gyerek alszik.

Meg a legjobb az volt, hogy megvert, hogy eleredt az orrom vére, valami hülyeség miatt, erre elkezdi, hogy hagyjam abba a sírást, mert nem szégyenlem magam a testvérem előtt, hogy itt ordibálok. Meg ilyet mondott, hogy a másik gyereket mentsük meg, ennek úgy is mindegy.

Meg mindenért így csinál, tönkreteszi az életem, utálok hazajárni.

Nem értem, hogy miért jó direkt így csinálni...

2017. jún. 9. 16:17
 3/17 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2017. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok, tesóm 19 éves.
2017. jún. 9. 16:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Öcséd két évvel idősebb nálad? Figyelj, nincs semmi a tévében?
2017. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kamuzni tudnál te nyomi xD 17 éves létedre 19 éves öcséd van ez igen. Megvolt a heti bunkó apás kérdés gratula. Legközelebb mivel alázod a férfiakat ?
2017. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha 2 köhint akkor maraggyá csöndbe mert beteg,

amugy meg van pelenka ha szarnod kell

2017. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de nem akartam kiírni, mert tuti mutyinak titulálnának és örülnék, ha ilyet ki tudnék találni.
2017. jún. 9. 20:52
 9/17 anonim válasza:
Egyszer vedd fel videóra ahogy üvöltenek veled valami szarért, aztán meg azzal fenyegetőzz.
2017. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Elég érdekes sztori, kíváncsi lennék a szülők verziójára is. Ha vernek meg terrorizálnak otthon 20 éves létedre, költözz el és dolgozzál. Na csak azért mondom, mert kérdezted, hogy mit tegyél. És megváltoztatni ugyebár nem fogod őket.
2017. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!