Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha apám kipécizett...

Mit tegyek, ha apám kipécizett magának és kikészít, még a tesómmal tök kedves?

Figyelt kérdés

Állandóan az van, hogy ugyanazért hetekig képes velem ordibálni, a tesómat meg le sem cseszi. Ő fiú, én meg lány. De komolyan nagyon kinézett magának évek óta. Az öcsémet sosem verte meg, engem meg többször is.

Volt például egy kisebb autóbalesetünk és a tesóm vezetett, én meg mellette ültem. Erre engem készített ki, mert nekem kellett volna megakadályozni. Hiába mondtam, hogy gyorsan történt, nem tudtam mit tenni, de hiába. Aztán még anyám is engem szivatott, egy nap 40-szer kellett elmondanom a sztorit. Belehajtott az árokba, mert gyorsan ment és felborultunk, teszem hozzá én kicsit még meg is sérültem. Aztán mondtam, hogy nem tehettem semmit, meg bocsi, meg minden, erre ordibált, hogy te tehetsz róla, dögölj meg, meg minden. Kb. két hétig nem aludtam, mert magamat emésztettem, nem tehettem semmit, éppen ittam. A tesómnak meg jaj kisfiam, most félévig nem vezetsz, de nem baj, inkább tanulj az érettségire, ne szúrd el.

Meg amikor az öcsém került kórházba, akkor is velem ordibált, hogy miért nem megyek be hozzá óránként, mikor suli volt.

Amikor meg engem utaltak be akkor egy hétig rám sem néztek, mert nem haldokolsz, meg egész odaúton szidott, hogy fel is ment 180-ra a vérnyomásom, mire odaértünk.

Tök igazságtalan. Úgy érzem, hogy direkt szemétkedik velem. Vannak ennél sokkal durvábbak is.


2017. jún. 9. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha tanul ugy elég necces dolgozni...és uygan kis diákmunkűval mennyit keresne ?


albérlet 100 ft + 2 havi kaucio...300 alább nem tud elindulni.


egy megoldás van költözz nagyszüleidhez

2017. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább dolgozni nyugodt körülmények között, mint tanulni terrorban. Sokan munka mellett, felnőtt fejjel szereznek diplomát, bár nem tudim, még érdemes-e, hisz már minenkinek diplomája van, sok szakmában meg óriási a munkaerőhiány. És vidéken nem 100 az albi. Továbbmegyek, nem muszáj egyedül kivenni egy lakást. Szóval van megoldás jócskán.
2017. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát terrorban tanulni nem lehet...
2017. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Még tanulok, én hülye nem mentem messze egyetemre. Már gimiben is volt egy időszak, mikor ezt csinálták, akkor sem mertem szólni senkinek. A suliorvos pedig sejtette, mert sok "balesetem" volt, de tagadta, mert fenyegettek.

A barátaim már hónapok óta mondják, hogy költözzek el, de én eddig nem tettem semmit. A tanulás nagyon nem jött össze, figyelni nem tudtam.

Teljesen kikészítettek és magam alatt vagyok állandóan, elhagytam magam. Magamat okolom mindenért.

Idősek a szüleim, anya 60, apa 67 éves. A nagyszüleimet nem is ismertem soha.

Rokonaim nincsenek, vagyis egy ápolásra szoruló nagybácsi, de magára se tud figyelni.

2017. jún. 9. 21:38
 15/17 A kérdező kommentje:

A lelkisegély vonalat hívogatom hónapok óta, de érdemben ők sem segítettek, max. panaszkodhattam valakinek.

Az meg, hogy apa összetörte két hónapja az ipademet, mert zavarta, hogy sokat nyomom azt a "fehér sz..t." Meg a telefonomat is, de az helyett kaptam újat.

Sehova nem engednek, állandóan ellenőriznek

Szeretek szenvedni, nem ér annyit az az ember, hogy így tönkremenjek. Le is fogytam, nem sminkelek stb.

2017. jún. 9. 21:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálj „véletlenszerűen” hanganyagot készíteni. Én is 20 éves vagyok, de ez katasztrófa ami veled csinálnak. Egy 20 éves nőnek normális körülmémyek között olyasmi gondolatai vannak, hogy szépen leteszem a vizsgákat a suliban/egyetemen akárhol, közben hátha alakul majd egy komoly kapcsolat amivel már lehet előre tervezni, elköltözés - később házasság gyerek, suli után munkahely, hová tudok menni a végzettségemmel... tök mindegy, de valami ilyesmik lennének az egészséges gondolatok szerintem. De ez így nem mehet tovább. Ha ordibál vagy ha már amúgy is érezhető a feszült helyzet kapcsold be a telefonod felvevőjét. Vagy kamerát kép nélkül, teljesen mindegy. Ezzel már bárhová bárkihez tudsz fordulni panasszal. Ja és ha legközelebb ilyen van, pakold össze a cuccaidat és költözz át valamelyik barátnődhöz aki megengedné ogy vagy 2-3 hétig ott légy míg nem találsz valami lakást vagy valamit. Ha már a barátaid is mondják, hogy ez így nem jó, biztos segíteni és támogatni fognak ebben a döntéseddel. Beszéld meg valamelyikkel előre, hogy ha ilyen lenne legközelebb odamehetnél-e egy kis időre ottaludni, hogy elindulj az utadon. Ezzel pedig nyernél időt egy olcsó albérlet találására. Remélem hamar megoldódik!!! Ez így nem mehet tovább, te is tudod!!!!!!!
2017. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Meg is vertek többször, eltörték az orromat például...

Tényleg nem mehet tovább, de csak magamat emésztem.

2017. jún. 10. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!