Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a fiatok...

Ti mit tennétek, ha a fiatok szobájában óvszert találnátok?

Figyelt kérdés
A 18 éves fiam gitártokjában találtam egy doboz óvszert. (Mielőtt kérdeznétek, azért kutakodtam a gitártokjában, mert nem volt itthon, és egy dalnak a címét akartam megkeresni, amiről tudtam, hogy a kottájában benne van.) A barátnője még csak 17, már majdnem két éve együtt vannak, de kicsit neheztelek rá, amiért nem mesélt nekem arról, hogy ők már szexuális életet élnek. Szerintetek tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, vagy szóvá tegyem?
2017. jún. 16. 18:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Még is mit vártál? Már legalább 1.5 éve csinálják. Az lenne a gond ha nem így lenne. Komolyan azt vártad, hogy a fiad erről beszélgetni fog?
2017. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

Ne szólj semmit.

Nekem is fiam van, de nem várom el, hogy ilyesmiről beszámoljon.

2017. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy tedd szóvá. Örülj, hogy védekezik!
2017. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

Ne nevetess már. Az milyen lenne, h a fiad eldicsekedne azzal 18évesen, h megdugta a barátnőjét. valamire való férfit neveltél a fiadból vagy egy anyámaszony katonáját?

Örülj, h gondolt a védekezésre.

Szerintem egy kamasz fiúnak bármilyen jó a kapcsolatuk az anyjával ezt a témát inkább az apjával akarná megbeszélni.

2017. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szólva marhára örülnék, hogy védekezik, és hogy így. Az meg, hogy nem mondja el, hát ebben azért a szülő egyrészt magára vessen, hisz ő alakított ki a gyerekkel hosszú évek alatt olyan kapcsolatot, amilyet, másrészt nem tragédia, egy 'gyereknek' is lehet magánélete.
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
semmit, örülnék hogy jól neveltem és felelősségteljesen védekezik. én 17 évesen 2 hónap után feküdtem le az első barátommal, nem ért volna meglepetésként.
2017. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
89%
Ezt nem gondolod komolyan hogy be fogja jelenteni hogy már szexuális életet élnek.Ez már magánügy. Az Ő magánügye.Te odaálltál a szüleid elé annak idején hogy hogy na megvolt az első? Nem hiszem.
2017. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 éve együtt vannak ,csoda ha még csak mostanaban jutottak el odáig (ami ugye nem biztos).

18 és 17 evesek ebbe semmi rossz nincs. Már majdnem felnőttek ,régóta együtt vannak ,ráadásul védekeznek és ez nagyin fontos és jó dolog. Büszke lehetsz a nevelésedre!

Az hogy nem mesélt neked erről ,még ha szoros is a kapcsolatotok szerintem annyira nem furcsa/rossz. Gondolom gondolta hogy tisztában vagy azzal hogy a fiatalok egy idő után már élnek nemi életet ,gondolom nem láta szükségét hogy bejelentse.

2017. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan, most miért kéne beavatnia a szexuális életébe? Vagy hogy gondoltad pontosan?

Anya, ő itt Rita, és szuper vele a szex...


Ehhez semmi közöd, és nemhogy örülnél, hogy védekezik ilyen idősen.

2017. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%
A szexualis eleg maganugy. Meg szep hogy nem mesel rola. Vagy te is elmondod neki hogy mit csinaltok a ferjeddel?
2017. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!