Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a fiatok...

Ti mit tennétek, ha a fiatok szobájában óvszert találnátok?

Figyelt kérdés
A 18 éves fiam gitártokjában találtam egy doboz óvszert. (Mielőtt kérdeznétek, azért kutakodtam a gitártokjában, mert nem volt itthon, és egy dalnak a címét akartam megkeresni, amiről tudtam, hogy a kottájában benne van.) A barátnője még csak 17, már majdnem két éve együtt vannak, de kicsit neheztelek rá, amiért nem mesélt nekem arról, hogy ők már szexuális életet élnek. Szerintetek tegyek úgy, mintha mi sem történt volna, vagy szóvá tegyem?
2017. jún. 16. 18:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem fogok senkivel veszekedni, de remélem aki beszólt nekem, az most többnek érzi magát. :-)) Ez is valamilyen eredmény az életben! A kedves válaszokat pedig köszönöm!

Egyébként hihetetlen kreatívak vagytok. Igen, valószínűleg csak így lehet bejelenteni, hogy "megdugtam", meg, hogy "jó vele a szex". Annak idején anyukám is egyedül nevelt engem, meg sem fordult a fejemben, hogy ne mondjam el neki. Azért volt furcsa, de hát különbözőek vagyunk. Nem haragszom rá, csak meglepődtem, ennyi. Nem vagyok tökéletes anya, de ti, akik sértegettek, biztosan azok vagytok. :)

2017. jún. 18. 23:42
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de te lány vagy. Mármint most már nő. Az anya-lánya kapcsolat más, mint az anya-fia. Normális, hogy nem mondta el. Ha lány lenne, akkor is normális lenne. Az is normális, ha elmondja. De erőszakkal nem kell belemászni a privát szférájába.
2017. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy fiúgyerek nem mindig szívesen beszél az anyjával ilyen témákról (gyanítom, nem az apja vagy)... az is lehet bőven, hogy már mással megtörtént az első aktus, korábban... meg 18 évesen már nagykorú, nem kell anyucival megbeszélnie.
2017. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 B25 ***** válasza:
Attól hogy találtál nála egy dobozzal nem biztos hogy aktív nemi életet élnek csak elővigyázatosak és inkább legyen mindig náluk ha úgy alakul a dolog bár ha két éve együtt vannak ezt nem tartom túl valószínűnek. Egyébként pedig ez személyiség függő főleg a fiúknál hogy megbeszélik e a szüleikkel a szexuális életüket. Szerintem felesleges szóvá tenned, ez magánügy és ha akar majd mesél róla de egy 18 évesnek nem biztos hogy ez igénye.
2017. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltem erről én sem soha a szüleimmel, mert ez ilyen "túl sok infó" kategória. Ugyanúgy, ahogy a gyerek sem akarja elképzelni, ahogyan a szülei szexelnek, a szülő (normális esetben) sem kíváncsi rá, hogy a gyereke mit csinál az ágyban.
2017. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős és szerintem őt is lekapcsolták, mostanában, a csajok:P De nem neheztelek rá, tudomásul veszem, és kész! Nem rád tartozik..! Nem tudom írták-e előttem de gondolj bele, ha kirepül/elköltözik..meg fogsz bolondulni az élet rendje ez!:) Később úgyis ott lógnak majd az unokákkal ne aggódj!:D Hagyd már azt a gyereket békin, na!:D
2017. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
..sőt, múltkor én mondtam hogy vigyen kotont. Más sem hiányozna mint egy unoka :) egyenlőre nem..Sosem beszélgettünk erről hogy jövök hozzá? Azért mert az anyja vagyok nem az enyém!!
2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

...már nem..régen amikor kicsi volt, igen, hozzám tartozott..De már a saját életét fogja élni és tényleg büszke lehetsz hogy komoly barátnője van és gondolnak mindenre:)!! Úgyhogy ne rontsd el ezt,kérlek!

Itt szoktak kezdődni az anyák elsárkányosodásai egyenes út a rossz anyós felé!! Nekem is nehéz megemésztenem hogy fontosabb neki-űgy tűnik- egy falatnyi kiscsaj akit nem is láttam soha....de el kell engedned, bizony. Nem ez esik rosszul gondolom hanem az hogy már nem Te vagy neki az első az életében, pedig ez nem így van- csak nem mondják..!:)

2017. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A szexuális élete a fiadnak egy teljesen privát dolog, semmiképp ne említsd meg neki. A helyében én sem beszélnék a szüleimnek arról hogy mit csinálok a barátnőmmel, még talán akkor is terelnék ha rákérdeznek. Inkább nyugodj meg hogy rendesen védekeznek.
2017. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!