Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek az...

Anyukák! Megengednétek az alábbiakat a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Hogy:

-szőrtelenítse a lábát,hónalját,bikinivonalát(és lent a többit rövidre vágja)

-melltartót hordjon


Ezeken kívül mit engednétek meg nekik?



2017. jún. 16. 19:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
17%
Bocs, ha kicsit off: aki 8-10-12 évesen szőrteleníti a lábát, karját, az mivel? Merthogy a borotvától, krémtől erősödik, a gyanta meg az epillátor fáj. Kislányom van amúgy, még nincs rá szüksége, de egyszer lesz.
2017. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

A borotvatol NEM erosodik a szor, ez csak egy oriasi tevhit!

Ettol fuggetlenul lehet, hogy egy 8-9 eves kezebe meg nem adnam, nehogy a vekony boret megvagja, de kremet mar o is nyugodtan hasznalhat.

2017. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ok, köszi!
2017. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

A krém nekem nem igazán vált be, nem szedte le a szőrt rendesen. Ráadásul tele van erős vegyi anyagokkal, amik irritálhatják a bőrt.


Én is ennyi idősen kezdtem ezeket a dolgokat, bikinivonalamat nem kellett szőrtelenítenem még akkor, a szeméremszőrzet meg nem zavart, hogy ott van, azt nem szőrtelenítettem. Viszont semmi gond azzal, ha rövidre vágja.

Én mit nem adtam volna ezekért a kis topokért anno 11-13 évesen, mikor nőtt a mellem, melltartó meg nem volt még jó rám. Most már olyan jó tini melltartók és topok vannak, hidd el jobban érezné magát benne a lányod.

2017. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
27 vagyok 10éve kezdtem melltartot hordani (pushupposat) addig nekem felesleges volt. Tény késon ertek be. Szortelenitést viszont korán kezdtem. Ez még annyira nem a világ vége, ne legyen szoros. :) valaki irta a melltartot tényleg eggyutt vehetnétek meg:) bár nekem teljesen kényelmetlen volt 14 évesen vmi picike izé. Igy amig nem igényelték a méreteim nem.is hordtam :D
2017. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
100%

Én gyerek vagyok, és sokáig nem engedtek semmit, szörnyű volt! Nem vagyok push up párti, de az hogy 14-15 évesen is olyan melltartót kellett hordanom, ami a bimbókat átütteti, plusz hagyja, hogy hegyes legyen a mellem, mert túl vékony, hát eléggé felháborított, így vettem pár melltartót magamnak a spórolt pénzemből. A szüleim bánhatták, hogy nem ők vették, mert így volt egy ami nekik kirívó volt és ha ott lettek volna a vásárlásnál és kérték volna, hogy mást vegyek helyette, meg tettem volna.

Az meg hogy a bikini vonalam most se hagyják... iszonyat ciki!

2017. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szedd le a bikinivonaladon a szőrt! Visszaragasztani nem fogják! Én anno kérdés nélkül megtettem!
2017. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még kicsi a lányom de megengedném ezeket. Anno nekem is anyum segített kiválasztani a megfelelő eszközt a szőrtelenítéshez plusz elvitt kozmetikushoz bajusz gyantára mikor mondtam neki, hogy zavar. Hajat festeni 13 évesen még nem ebgedném max nyárra valami kikopós színezővel. Körömlakk, szempillaspirál is mehet, ezeket nekem is megengedék annak idején (pedig az lassan 20 éve volt). Ettől még normális, jó tanuló gyerek voltam. Műköröm, tetkó, piercing, ribis cuccok meg durva smink nem lehetne de egy normális 13 éves nem is akarja ezeket még.
2017. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
100%

Nem engedném, legyen dzsungel, oda beköltözhetnek az állatok:)

Viccet félretéve,nem is értem, hogy jutott eszedbe, hogy ne engednéd meg...

2017. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok anyuka ,de megengedném. A szőr eltávolítása szerinten nem korhoz kötött. Komfortosan kell éreznie magát ,pláne nyáron. Melltartó ugyanez. Ha neki kényelmetlen hogy nem hord ,hadd hordjon már.
2017. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!