Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 17...

Szülők! Elengednétek a 17 éves lányotokat ide a barátaival? (3an mennének)

Figyelt kérdés
egy buliba szeretne ma menni ami vonattal 40 percnyire van tőlünk, utána néztem és hát úgy láttam hogy egyáltalán nem a korosztályuk jelölt vissza hogy ott lesz az eseményen..nem tudom mennyire való neki. korhatár elméletileg nincs de hát mégis 25-35 évesek közé... este 10 kor menne a vonat és a reggel 6:30-as vonattal jönnének haza
2017. jún. 17. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen elengedném. Elég nagylány már ahhoz, hogy egy picit lazíts a gyeplőn.
2017. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen elengednem.engem is anno elengedtek pedig én keményen dogva voltam!

N

2017. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Megértelek. Nekem sem tetszik, hogy nem ismerem a helyet, az embereket és egész éjjelre kimaradna. Erősen attól tenném függővé, hogy milyen személyisége van a gyerekemnek és megy-e olyan ember vele, esetleg több is, akikről tudom, hogy vigyáznak egymásra. MEgfontolandó. Mégis mit csinál pl. egy szerencsétlen kislányos tini, aki szinte alig volt bárhol, mondjuk 2 részeg haverral, akik 2kor kidőlnek, egy messzebb levő városban, éjjel? Nagyon nem mindegy, milyenek a körülmények! VEszélyes is lehet.
2017. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy (vagy három) 17 évesnek semmi keresnivalója 25-35 évesek között. Ha ez egy középiskolás buli lenne, elengedném. De felnőttek közé nem. És nem azért, mert a gyerekben nem bízom, hanem mert ezek a felnőttek azzal élnek vissza, amivel módjuk van.
2017. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Hogy jön haza, kinél alszik? Nem benne nem bíznék igazán, hanem az ott lévő felnőttekben... Egész bizos van amúgy olyan buli, ahol a korosztálya van és biztonságban lenne a barátival.
2017. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2017. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Az hogy ki igazolt vissza egy eseményt, még nem jelent semmit.

A baràtait mennyire ismered? Megbízható baràtok, vagy csak lógjunk együtt haverok? Van lehetőségetek érte menni, ha baj van? Vagy mindenképp meg kell vàrnia az első vonatot? És még sok sok kérdés, ami befolyàsolnà a döntésemet.

2017. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Úgy látom, a 17 éves tette fel a kérdést, és ennek megfelelően pontoz. :) :) :)


Életszerű, ugye, hogy egy 25-35 éves DOLGOZÓ FELNŐTT normálisan együtt bulizik egy középiskolás gyereklánnyal (aki netán 25-nek sminkeli magát)?!

Ennyire azért ne legyünk már naivak...

2017. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Én meg úgy látom, hogy többségében nem felnőttek írnak ide, hanem a 15 évesek javasolják, hogy ne legyen elengedve.

Számtalan olyan hely van, ahol több korosztály van, és megmerem kockáztatni azt, hogy az idősebbek már lényegesen komolyabbak annál, hogy bármilyen kockázata lenne ennek. Nem kell rémeket látni!

Egy átlagos diszkóban is a 15-16 évesektől a 30-35 évesekig minden megtalálható.

Szülők! Ti hány évesen kezdtetek diszkóba járni? 15-16? És mi bajotok lett? Ne legyünk már álszentek! Egy Szegedi Ifjúsági Napokra is 16-tól 50-ig járnak. Én 40 évesen is elmegyek megnézni a kedvenc rockbandáimat pár haverral és az unokatestvéremmel. És akkor mi van? Nem ettem meg soha egy 17 évest sem.

17 éves lány már majdnem felnőtt, és nem is egyedül lesz

2017. jún. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
33 vagyok, nem tini és nem engedném el. Nem tetszik, ha egy 17 éves lány másik városban tölti úgy az éjszakát, hogy nincs kihez menni, kinél aludni, másoktól függ és a közlekedéstől. Egy 17 éves lány ne reggel 7re érjen haza. És nem vagyok álszent, én sem így éltem. És igenis kell rémeket látni. Mert ez egy ilyen világ. Ha az árokban találják meg 2 nappal később, akkor majd sírdogáljak a Híradóban? Nem , köszönöm.
2017. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!