Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Pelenkáztatok már...

Tinik! Pelenkáztatok már gyereket?

Figyelt kérdés
Én tegnap. Nem egy guszta dolog, de nem is olyan undorító, ahogy mondani szokták.
2017. júl. 10. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de sose tartottam undorítónak, egyszerűen nem volt még alkalmam rá, mert közel távol nincs kisgyerek a családban.
2017. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányomat pelenkázta a 17 éves fiú unokatestvére. Ő inkább be volt tojva, hogy rosszul csinál valamit. Aztán meglepően profin felrakta rá, bár kapott pár arcbarúgást közben. Mivel 190 cm és jár gyúrni, ráhagytam az erőszakos fellépés megoldását.
2017. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem vagyok tini, de amikor annyi idős voltam szinte napi szinten nyáron én pelenkáztam a szomszéd kislányát. Állandóan náluk voltam :) Egyébként tök előnyösnek tartom, hogy már csináltam, mert ha nem sokára megszületik a picink, már hip-hop menni fog :)
2017. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt még nem, de töröltem már 3-6 éves gyerekek popóját:D

(Óvónő szeretnék lenni és a múlthétig oviban voltunk gyakorlaton. A gyerekek meg nem szívbajosak csak közlik, hogy "készen vagyok" és pislognak nagy boci szemekkel. Amúgy tényleg nem olyan vészes.)

16l

2017. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
94%
még sohasem. őszintén még azt se láttam hogy kell, szóval biztosan nem tudnám megcsinálni 16/f
2017. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok már tini, de 13-15 éves koromban sokat pelenkáztam a kishúgomat.

Szerintem ez inkább előny, mint hátrány, mert ha majd megszületik a picim, akkor nem kell egésznap a barátnőmnek csinálnia, aki egyébként soha életében nem pelenkázott még. :D

25/F

2017. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!