Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez szerintetek normális?

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Elmentem este 23:15kor motorozni a haverommal, és 0:30ra értem haza. Anyám lebaszott h hol voltam.Közöltem előtte vele h kivel megyek motorozni. Ez normális?17/f.
2017. júl. 21. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen.
2017. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
mármint anyád viselkedése a normális? mert az igen. gondolom nemszámított rá, hogy hajnalban mész haza.
2017. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
amúgy visszavehetnél az arcodból, 17 évesen te nem "közölsz" semmit anyáddal, hanem maximum megkéred, hogy hadd mehess.
2017. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
18 eves korodig gyerek vagy. Otthon laksz, iskolas vagy, szoval meg nem azt csinalsz, amit akarsz. Anyad normalis, Teged viszont helyedre kene rakni kicsit hogy tudd, hol van az!
2017. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Jogos, hogy leszidott igen.
2017. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Az nem logikus, hogy eleve későn mentél el és alig egy órát voltál távol, akkor miért baszott le.

Viszont 99% hogy nincs rá megfelelő jogsid és/vagy nem szabályosan közlekedni mentetek (pl gyorsulgatni vagy ilyesmi), azzal sokkal nagyobb baj van, akkor már inkább leszidhatott volna azért.

2017. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
17 éves fiú vagyok én is. Tisztelem a szüleimet, de oda megyek, ahova akarok, egyáltalán nem szólnak bele, hogy hova megyek. Nem azért, mert nem akarnak, hanem mert úgy se hallgatok rájuk. De azért nem b4szom le anyám, hajnali fél egykor, hogy meg meri kérdezni, hogy hova mentem. Mert egyelőre közelség vagy a szüleiknek, pár hónap és jogilag felnőtt vagy. Nem hiszem, hogy tudnál bármit is csinálni a saját erődön. Nem muszáj náluk lakni. És akkor már nekik se muszáj engedni
2017. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Igen, én el sem engednélek ezek után.


Majd, ha külön élsz, akkor mehetsz, amikor akarsz, de én nem akarom halálra aggódni magam, hogy felkenődtök egy fára.

2017. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
*kötelesség
2017. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen normális.Azért gondolj arra is, hogy féltenek.Rengeteg motoros /és más is/ baleset van, legtöbbször fiatalok versengenek, gyorsan mennek, mert még nins veszélyérzetük.De anyukád már tudja mi veszélyes, ettől félt.

Velem is megtörtént ez a dolog, régen, mikor 18 voltam.Barátommal mi is motorral jártunk, későn mentem haza, nagy letolás. Mai napig látom magam előtt anyukám kisírt szemét, és ahogy míg haza nem értem, ültek az ágyban és nem tudtak elaludni.

Már gyerekeim vannak, akiket én is ilyen iszonyú félelemmel várok haza, ha nem jön időben, akikért retteg az enber, nehogy történjen vele valami.

Ha lesz gyereked, megérted.Sőt! Azóta magamat is féltem, óvatosabb vagyok, mert nem szeretném őket árván hagyni.

2017. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!