Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, ha egy 13 éves...

Az normális, ha egy 13 éves kislány jobban kijön az idősebbekkel, mint a kortársaival?

Figyelt kérdés

Okos lány amúgy, nem csinál semmi hülyeséget, csak tudni kell róla, hogy az osztálytársai rengeteget piszkálják őt és ezért fél ismerkedni. Viszont az én barátaimmal nagyon jóban van, mert kedvesek hozzá, stb.

Ez így szerintetek rendben van, vagy nem kéne hagynom, hogy állandóan velünk lógjon?

25/F



2017. júl. 28. 05:18
 1/8 A kérdező kommentje:
A bátyja vagyok amúgy.
2017. júl. 28. 05:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem az idősebbek társaságát ilyen idősen. Ha nem probléma neked/nektek hagyd hogy veled meg a barátaiddal legyen. Ha már egyszer a saját közössége kitaszította őt.
2017. júl. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Normálisnak nem normális, de előfordul, és elmagyaráztad az okát is.


Majd talán az új iskola segít, ha középiskolás lesz. Esetleg arra érdemes lehet figyelni, hogy ne legyen a haverságokból szerelem.

2017. júl. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos hát igen, attól nagyon félek, hogy esetleg pár év múlva megtetszik az egyik barátomnak.

2017. júl. 28. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baj, énis mindig 2-3 évvel idősebbekkel barátkoztam. engem nem csúfolt emiatt senki, mivel kijöttem a kortársaimmal is.
2017. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az egész gimit a tanáriban töltöttem, mert sosem izgatott az, ami az osztályomat (bulik, pia, szex fűvel-fával). Most is ugyanezt látom egyébként, én férjhez mentem, lediplomáztam, dolgoztam, most babát várok. Ők 7 évvel az érettségink után is csak a részeges képeiket osztogatják meg a Fb-on.


Nyilván kell, hogy a saját korosztályával is kijöjjön az ember, a főiskolán már nekem sem volt ezzel problémám, de van olyan, hogy sikerül összerakni egy 30 fős osztályt 29 tök egyforma és egy teljesen máshogy gondolkozó emberből.


Szerintem a szerelem sem lenne probléma, pár év múlva. Most még persze nagyon kicsi a húgod a korosztályodhoz, de 12 év korkülönbség nem vészes, ha már 20 körül van a lány is. :)

2017. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Ilyen idosen en is a btyammal meg a barataival voltam sokat mert engem is sokat piszkaltak a suliban.olyanok lettek mint a batyaim a mai napig.
2017. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!