Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy apa nem engedi, hogy a 20 éves lányának a barátja ott aludjon, de a lányt elengedi a sráchoz bármikor? (Lent)

Figyelt kérdés

Szülők és Fiatalok válasza egyaránt érdekel!

Ki hogyan látja ezt a helyzetet? Mi foroghat az apában, miért nem engedi azt hogy a fiú náluk aludjon, de a lány akárhová akárkihez akármennyi idős (akár pár napos) kapcsolat után is elmehet? Én inkább szeretném néhányszor ha a fiú aludna nálunk, hogy megismerjem, milyen komolyak a szándékai a lányom felé, nem pedig azt hogy a lányom ki tudja mit mond, miközben nem is azt csinálja, hanem lehet valahol önkívületi állapotban matt részegen valami padon alszik egyedül, és én úgy tudom róla hogy a pasijánál alszik akivel teszem fel két hete jöttek össze. Hogy lehetnék már így nyugodt? Nyilván egy 20 éves már nem 12, de azért mégis...? Első sorban az érdekelne, hogy miért vélekedhet így az apa? (Nem rólam és nem az én családomról van szó). Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 9. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Struccpolitika?
2017. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy egy 20 éves felnőtt nőnek nem kell senki engedélye, hogy a párjával legyen.
2017. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom nem akar arra ébredni, hogy éppen a lányát tolják.
2017. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Van, aki úgy gondolja, hogy az ő házában, a szomszéd szobában ne történjen ilyesmi a lányával.


De 20 évesen ez irreleváns.

2017. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert így lehet kevesebbet jár azon az agya,hogy mit csinál a lánya.

Felnőtt nő akkor lesz,ha dolgozik,nem én tartom el.

2017. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarja hogy egy számára idegen legyen a lakásában ami az ő privát zónája is.

Nem akarja pl kerülgetni a fürdőben meg a budiban meg sehol se. És lehet abba se bízik, hogy nem fog lopni vagy adja le a drótot valakiknek, hogy itt mikor hogyan érdemes lopni.


És különben is az az ő háza, ő a férfi, az ő territóriuma, nem kell oda más bika. Majd ha gyűrűt ad a lánynak akkor lehet megenyhül. Ilyen holmi digidugi pajtásokat én se engednék oda, az kéne hogy kéthetente más fószer aludjon ott!


Ha a szándékai érdekelnek egy fiúnak akkor hívd meg ebédre. Többször is! Rögtön kiderül mennyire lelkes...ottalvásból nem sok minden derül ki. De egy sunabubus biztos nem fog minden vasárnap anyósjelöltnél levest kanalazni!

2017. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy 20 éves miért a kamasz kategóriába ír???
2017. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem kamasz kategóriába, mert 20 éves létére úgy viselkednek a lánnyal a szülei mint egy 14 évessel, és a lány is borzasztó naív. És senkinek nem hisz, csak épp az adott pasinak, aki épp akkor egy vagy két vagy x hónapig álmai szerelme akivel meg tudna öregedni. Ő soha nem szakít senkivel, de szexkapcsolatot sem akar. Mindig megvárja míg őt dobják ki. És a szülei pedig tétlenül nézik az egészet mintha ez nekik is jó lenne vagy mindegy lenne. Csak egyszerűen kiváncsi voltam rá miért lehet ez az egész így. A lány talán pont ezért ilyen naív mert otthon nem aludhat vele senki barátnők kivételével, el viszont bárhová mehet. Elég nagy a házuk szerintem ahhoz hogy ne kelljen az apjának kerülgetni. Volt már olyan is hogy több mint fél éve voltak együtt a sráccal, de nem feküdtek le soha (szűz volt akkor a csaj), a csaj mindig ott aludhatott a srácnál, viszont fordítva fél év után sem. Nekem ez magas.
2017. jún. 9. 12:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és igen aztán azért szakítottak, mert nem feküdt le vele.
2017. jún. 9. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, én 30+ évesen már együtt laktam a párommal egy másik városban, de ha a szüleimhez mentünk, külön kellett aludnunk. Egyszerűen azért, mert ők maradiak, nekik ez fontos. Elfogadtam, hogy ők ilyenek. Közben ők is elfogadták, hogy én meg úgy élek a saját lakásomban, ahogy én akarok. Házasság után ez megoldódott. Nyilván nevetségesnek és képmutatásnak tűnik, valamilyen szinten az is, de kár ezen veszekedni meg balhézni, csak helyrehozhatatlanul megromlik a kapcsolat a lány és az apa között, mert az ilyen gondolkodású szülők már nem változnak.


Én sem értek egyet vele, a saját gyerekemnél én is inkább a megismerésre fogok törekedni, de nem vagyunk egyformák.

2017. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!