Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogyan fogadnátok, ha a...

Ti hogyan fogadnátok, ha a párotok félig roma? A szüleitek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, kedves. Borzasztó helyes is volt.

2 hónapja járunk, mikor is meghívott a szüleihez. Itt tudatosult bennem, hogy az anyukája cigány. Meglepett, mert nem látszott rajta. Tipikus, mintha néger lenne olyan a bőre. Az apukája magyar. Ott láttam róla kiskori képeket, amiken azért megvannak a tipikus vonások.

Kedvesek voltak, meg én sem éreztettem, hogy engem ez zavarna.

Félek, hogy mit szólnak majd a szüleim. Eléggé előítéletesek.


2017. aug. 8. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha rendes, normális, akkor mit számít ez?
2017. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Kórházban dolgozom ( gyerek ) és vannak szőke , kékszemű, hófehér bőrű cigányok is. Van hogy ilyen gyerek van bent, és bejön a teljesen szinte fekete színű bőrű szülő. Kettő hónap alatt már gondolom meglátod hogy milyen, ez számítson, ne az hogy félig cigány. Egyébként a roma megszólítás nem helyénvaló, hivatalosan cigánynak hívják, és ők is ezt jobban szeretik.

Egyébként ha te két hónap alatt nem vetted észre, akkor szerinted a szüleid hogy veszik észre majd rajta?

2017. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy roma,mert különben törlik a kérdést, ha szerepel benne a cigány szó. Vagyis engem 6 órára eltiltottak...
2017. aug. 8. 21:08
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
Először azt írod olyan a bőre mintha néger lenne, aztán meg hogy full fehér. Most akkor mi van???
2017. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

Elozo, ertelmezesi gondjaid vannak ?

A ferfi anyjanak a bore a sotet ...

2017. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
10-es válaszoló, innen küldök egy nagy ölelést neked! Minden szavaddal egyetértek, ilyen egy normális, emberi hozzáállás! Köszönöm hogy írtál, talán a hozzád hasonló gondolkodásúak miatt a fiam számára is van remény hogy nem külső alapján ítélik meg már 3 évesen.
2017. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A roma az roma. Tökmindegy hogy félig vagy negyedrészben vagy teljesen. Akiben pedig ilyen vér van azt erősen ajánlott nagy ívben elkerülni.
2017. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
61%
Nekem anyukam elfogadta, apam nem, pedig o rosszabb a ciganyoktol. A baratom termeszetesen normalis, ha nem lenne az, nem lennek vele.
2017. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!