Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondjam el a lányomnak,...

Hogy mondjam el a lányomnak, hogy tesója lesz?

Figyelt kérdés
A lànyom 11 hònapos, nem tudom mennyire fogja fel.
2013. júl. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mutogasd el.. de miért kell elmondani neki ? Legyen meglepetés.
2013. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, hogy ezen filózol:)

Nekem a fiam volt 11 hónapos, amikor rájöttünk, hogy jön a tesó, nem emlékszem, hogy mondtam el. De nem kerítettünk nagy feneket neki, azt tudom, annyira még nem okosak. De pl el kellett vinnem magammal a nőgyógyászhoz a terhességmegállapításra, mert senki nem tudott rá vigyázni, szóval már az elejétől tudta:)


Egyébként aranyos volt, ahogy nőtt a hasam, mindig puszilgatta meg simogatta, a tvben mutogattuk neki a babákat, hogy nem sokára jön egy ilyen baba hozzánk, "segített" takarítani meg berendezni a gyerekszobát, szóval igyekeztünk bevonni őt a nagy eseménybe.

2013. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd csak akkor mondogasd neki ha már látszik hogy nő a hasad. Addig semmi értelme mert nem fogja megérteni.
2013. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h egy 1 éves megérti h tesoha lesz. Csak a végén mondd esetleg neki ,meg a kórházból a kicsi hozzon neki ajándékot.nem kell tulbonyolitani. A 16 honapisomnak nem mondogatták csak hazajött a kórházból es együtt éltünk tovább.
2013. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!