Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a fiammal?

Mit csináljak a fiammal?

Figyelt kérdés

16 éves.1 éve bevallotta nekem hogy homoszexuális persze ezzel nincsen nagy gondom hiszen a fiam és úgyan úgy szeretem ez semmin nem változtat .

Nem ezzel van a bajom három hónapja nem bírok vele.

Késön járkál haza sincsen ithon.Engedély nélkül elmegy.Sose mondja meg hol van vagy kivel vagy éppen mit csinál.Ez engem nagyon zavar mert nagyon féltem hogy esetleg valami bajba kerül.

Tegnap nem szándékosan de megláttam egy férfivel aki az apja lehetne eléggé félre érthető volt a dolog .Konkrétan csókoloztak.Nagyon meglepet a dolog de az még jobban hogy nem mondta el hogy van valakije.

Nincs azzal semmi bajom hogy kapcsolata van de a saját korosztályából válasszon magának párt ne egy felnött férfit .

Ahogy láttam és meg tudtam sacolni a férfi olyan 40 körüli lehet .

Szerintem túl idős a fiamhoz.Ő még szinte gyerek és nem akarom hogy kihasználja.

Hogyan tudnám ez elmondani neki?Tudom hogy csak megsértödés lenne belöle .

Pedig le kell ülnöm vele beszélgetni mert ezt nem lehet tovább hallogatni.

Nagyon reménykedem benne hogy hallgatrám .Bár ha tényleg szerelmes ennek semmi esélye sincs

Tudom hogy a csalódások jól tanulnak de én még akarom óvni ettől.El kellene mondanom az apjának de nem teszem meg mert csak bajba kerülne és inkább ezt egyedül próbálnám megoldnai

Ti mit csinál átok a helyemben?



2017. aug. 11. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám a fiamnak, hogy tudom, hogy van kapcsolata, és érdekel a barátja. Hozza el bemutatni.

Mivel a férfinek ez csak egy kaland, nem fog elmenni hozzátok. És akkor talán ráébred a fiad, hogy ez nem komoly kapcsolat.

Ha viszont elmegy, akkor meg megismered.

Még mindig jobb, ha tudod "felügyelni" a fiad.

2017. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
A homoszexuálisok világában én úgy látom gyakoribb a nagy korkülönbség. Egyrészt ők nem adnak annyira a társadalmi elvárásokra, másrészt kevesebb lehetőségük van párt találni. Szerintem akard megismerni ezt a férfit, nem biztos, hogy annyira rossz ember. Ha mégis, akkor is jobban jársz, ha nem titokban van vele.
2017. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bezzeg ha lány lenne :D már jönne a sok erkölcscsősz...
2017. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy a fiam egy nála majdnem 30 évvel idősebb férfival legyen együtt bár azt sem akarom hogy boldogtalan legyen.Megprobálom vele megbeszélni a dolgot ajkára azt is hogy mutassa be nekem.Lehet ha megismertem teljesen más lesz a véleményem róla.

Akármit is csinál vele ez a férfi nagyon remélem hogy vigyáz rá.Bár ha lefeküdt volna valakivel arról biztos tudnék bár ezek után már abban is kételkedem.

Fogalmam sincsen hogy még mit rejteget előlem.Remélem már semmit

2017. aug. 11. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azon akadnék nagyon ki, hogy mi az hogy szó nélkül elmegy? Tudtommal én tartom el....Ezzel kell valamit kezdeni. Tiltani a pasitól nem lehet, valószínű ő az oka. Mondanàm neki h mutassa be. Ja meg remélem attól hogy homoszexuàlis, attól védekezik óvszerrel. Igaz az ő esetében a terhesség kizàrt, de nemi betegség lehet.

Amúgy fura, így én sem akadok ki annyira, mintha lànyról lenne szó, meg ha heteró lenne. Mert pl. egy nemkívànt gyerek, nagyon keresztbe tudja az ember életét törni. Igaz a nemi betegség is. De nekem meg sem fordulna nagyon a fejemben, hogy nem hasznàl óvszert.

2017. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Helló! Én is 16 éves vagyok, úgyszintén homoszexuális. Én viszont abba a kategóriába tartozom, akik szinte el sem mennek a házból. Szívesebben vagyok egyedül addig, amíg nem találok egy olyan fiút, aki megért és tud szeretni. Valahogy nincs gusztusom a drogfüggő, alkoholista és dohányos heteroszexuális kortársakhoz. Másrészt szerintem undorító, ha egy idősebb férfi akár csak alkalmi kapcsolatot létesít egy fiatalabbal, akár hosszabb távon vannak együtt. Szerintem ez erkölcsileg teljesen nulla. Én nem tudnám elviselni, viszont, ha a fiad szereti Őt, akkor fogadd el a boldogságát.
2017. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!