Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek anyukátok segít ilyen...

Nektek anyukátok segít ilyen dolgokban, például hajfonás stb. amit magadnak nem tudsz?

Figyelt kérdés

Oké, nem vagyok kisgyerek, de nem hajlandó.

Például megkértem, hogy segítsen kemosni a körömlakkot, mert tönkremegy a másik kezemen a lakk. Képzeljétek leordított.

Ugyanez a fonás, vagy ilyen dolgok.

Nem vele csináltatom állandóan, de amikor nem férek hozzá, vagy tényleg nem tudom egyedül megoldani. Havi 1-2 alkalom, de nem segít. Nyakláncit bekapcsolni stb.


Nem nagy probléma, de rosszul esik.


2017. aug. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám segített a hajamat megcsinálni az életkoromtól függetlenül.

Én most lettem anya de úgy gondolom örömmel segítek majd a lányomnak.

2017. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyának sajnos rosszak voltak az ízületei, és úgy 6-7 éves koromtól nem tudott fonni meg ilyesmiket.

Apa viszont megcsinálta, ha kértem - jó, lakkozni azért nem :)

2017. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Igen, megcsinálom. Már 33 éves vagyok 2 gyérekkel, de Anyukám a hétvégén befestette a hajam, kiszedte a szemöldököm és kifestette a lábkörmöm. Úgyhogy ez nem korfüggő!
2017. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!