Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti anyukátok mit mondott,...

A ti anyukátok mit mondott, amikor elmondtátok, hogy megjött a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Az én anyukám azt mondta, hogy ad egy csomag betétet, és hogy mostantól vigyázzak a fiúkkal, főleg a cigányokkal,mert mostantól teherbe eshetek. -.- Tök rossz emlék, anyukám elég rasszista... Komolyan így kellett reagálnia? Csak néztem, én szerintem biztos nem ezt mondanám a lányomnak az első menstruációjánál.

Na és nálatok mi volt?

16/L


2013. jan. 3. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Hugomnak épont ma jött meg 12éves anyu azt mondta de örül neki az ő kislánya már nagy lány lett. :)

Nekem nem volt ithhon telón mondtam neki mikor haza jött este volt azt kérdezte jól vagyok enyi. :)

2013. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

11 éves voltam, amikor megjött, tök kicsi és tudatlan voltam.

Anyu örült, de nem szólt sokat (nem is tudom miért, gondolom azt hitte mindent értek és tudok róla).

Arra viszont emlékszek, hogy mindenkinek elújságolta, olyan boldog volt. Nekem meg égett a fejem, amikor vendégségbe mentünk, még le sem ültem, de anyu már közölte mindenkivel, hogy nagylány lettem. Azt hittem elbújok a kanapé alá.


Amúgy anyuval jó a viszonyunk, és kifejezetten értelmes, intelligens nőnek tartom. De ezt a helyzetet valamiért hülyén kezelte.

Lehet megkergülnek attól, hogy a lányuk ilyen gyorsan felnőtt, és ezért beszélnek össze-vissza...

2013. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Anyukám üdvözölt a nagylányok körében, ami zárt klub és kaptam egy csomag betétet. Majd elmagyarázta, hogy hogyan kell használni.

Lényegében számított rá, hogy nem sokára megfog jönni, mert 11 évesen kórházba kerültem és a vizsgálatok arra utaltak, hogy elkezdődött a nemi érés.

12 évesen jött meg először.

2013. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Viszonylag korán, 10 évesen jött meg, de anyu előtte elmondott már mindent. Kaptam egy csomag betétet és mondta hogy tampont csak később használjak majd. Tök tárgyilagosan kezelte, nem volt belőle nagy ügy.

14L

2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Nekem adott egy csomag betétet és megpuszil, és mondta, hogy gratulál. Nagyon kínos volt :D Aztán megkérdezte, hogy tudom-e hogyan kell használni, gyorsan bólintottam és berohantam a szobámba..xD Ezt így 13 évesen...mert nekem akkor jött meg :)


16L

2013. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
13 évesen jött meg, anyukám első dolga volt ordítozni apukámnak (a ház másik felében volt), hogy a kislányod nagylány lett! Mondhatom kínos volt...
2013. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Hogy nekem mit mondott arra nem emlékszek,csak arra,hogy az összes rokonnal közölte.
2013. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Anyukám már aggódott, csak nekem nem mondta, mert 15 éves voltam amikor megjött. Akkor gratulált, hogy nagylány lettem. Megkérdezte van-e kérdésem. Formalitásból megmutatta mit hol találok, (perszemár tudtam) és hogy ha inkább más termékeket szeretnék használni, vagy kipróbálni, akkor veszünk. kb a 3. hónaptól tampont használok, míg édesanyám inkább csak ha olyan helyzet volt akkor. De ezt is elfogadta, ne tudtam elviselni a betétet, véresre dörzsölt akármelyik....
2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem hétvégén jött meg és mivel anya már egy műtét miatt nem menstruált, nem volt otthon betét, szóval vattát adott, de szerencsére aznap nem volt erős. Másnap meg meghallottam, de gondolom az öcsém is, hogy orvoshoz akart vinni, mert folyásom volt, előtte mint megjött, ami tök normális, vagyis szerintem. Másnap vett betétet, de mert meglátta a tesóm elrakta, és délután zokogva mentem oda hozzá, hogy adja oda mert az összes nadrágom véres lett. De ezt azzal magyarázta, hogy azt hitte sokkal később fog megjönni.
2013. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
nekem 12,5 évesen jött meg épp táborban voltam,Anyáék jöttek értem pont a végén,és akkor elmondtam neki,mondta,hogy örül,mert lett egy nagylánya,és elmentünk betétet venni,kérdezte fáj-e a hasam,mert akkor ad gyógyszert.Mondjuk nekem sok gond volt vele így el is vitt 1-2szer nőgyógyászhoz,mert rengeteget szenvedtem a menstruációval.
2013. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!