Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vége a nyárnak én meg mégcsak...

Vége a nyárnak én meg mégcsak vízpart közelében sem jártam. Mit csinálhatnék, mert imádok strandolni? 17 éves vagyok

Figyelt kérdés

Volt itt egy kis tó, de az bealgásodott, tiszta zöld, nem lehet benne fürödni.

Anyáék sehova sem mennek már legalább 10 éve, mert elhíztak. Nyaralni soha nem voltunk, de tényleg egyszer sem, pedig megtehetnénk. Minden nyáron ez megy, hogy én könyörgöm, de hiába.

Most lett meg a jogsim, erre mondtam anyának, hogy akkor lemehetnénk egy napra a Balatonba, de nem, az pocsolya stb.,nem ér rá, egész nyáron.

Barátnőm hívott, hogy menjünk el ketten Badacsonyba vonattal. Olyan ordibálás volt itthon, hogy kegyetlen, mit képzelek, milyen hülyeség, hogy juthat eszünkbe. Szóval nem engedtek el.

Van egy tesóm is, de ő sem szeret strandra járni. Mert ciki neki a családdal, pedig korábban imádott csúzdázni, meg minden.

Olyan rossz, hogy itthon voltam egész nyáron, itt a bikinim, de nem is használtam. Júliust végig dolgoztam, de most volt egy csomó nap, ráértek volna ők is. Meg szerintem nem vagyok sem különc, sem bolond, mint a családom tart engem, mert strandolni akarok. Ezt szószerint apa mondta, hogy bolond vagyok, mert szeret fürödni, ezt képes másnak is leadni...

Meg itt volt a 40 fok, mikor felvetettem, hogy menjünk valamerre, lehurrogás.

Ne írjátok a barátokat, mert nem engednek. A tóra is úgy mehettem, hogy 5 percenként hívott, mikor jöjjön értem.

Annyira utálom, hogy szidnak minden miatt, mintha tényleg valami betegségem lenne, hogy strandra akarok menni... 18 évesen sem fog megváltozni semmi.


2017. aug. 27. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Jövő nyáron menj strandra dolgozni, hátha lesz lehetőséged fürdeni is.

Javaslom, hogy ha teheted, akkor másik városba menj továbbtanulni, ahol kolis vagy albérletes leszel.

2017. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak és elég fura, hogy így bezárnak és barátokkal se mehetsz vízpartra, ha már ők nem szeretik az ilyen helyeket. Nincs a közelben aqua park, ahol tudnál jövőre dolgozni? Több ismerősöm is dolgozott ilyen helyen és zárás után volt, hogy fürödtek. Vagy keress Balaton parti munkát. Van olyan hely, ahol szállást is biztosítanak, ha messze laksz és nem tudod a mindennapos lejárást megoldani. :)
2017. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annyira rossz, komolyan mondom, hogy így elment a nyár a semmibe...

Most is volt 2 hónspos balatoni munka, de anyaék nem engedtek, nem is lett volna társaságom.

2017. aug. 27. 22:32
 4/5 anonim válasza:
És ha egyszerűen eltünél egy időre ? Mert , úgye vízhez nagyon nem akarnak engedni . Hát itt az idő egy kis rosszalkodásra ! Mond , hogy elmész ide vagy oda és amig azt hiszik , hogy y. helyen vagy egy idejig adig lépj le fürödni . Ezt csak vészhelyzet esetén vesd be
2017. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vmi közeli rokon nem tudná a pártodat fogni? Vagy ha vele mennél strandolni?
2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!