Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kínos szituációk?

Kínos szituációk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek voltak már a menstruációval kapcsolatos kínos szituációi? Mint például:

-átáztatok és más szólt érte mondjuk egy idegen...

-épp megjött és nem volt nálatok semmi... Ilyesmik! Előre is köszönöm a válaszokat! (Egy tinédzser lány)



2017. szept. 12. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én középsuliban átáztam és nyomot hagytam a széken amin ülltem.Egy lány osztálytársam szólt,hogy átáztam.Hazamentem...
2017. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Varsóba menet a vonaton jött meg, természetesen életemben először nem volt nálam semmi, pedig nem kezdő menstruáló vagyok. Aztán nekiállhattam Varsóban tampon után rohangászni. Kínos kevésbé, kellemetlen viszont annál inkább volt.
2017. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Még hatodikba eléggé kezdő menstruáló voltam és elhittem hogy ciklus első napjára simán elég egy betét mármint csak suliba.És átáztam.Nyomot hagytam a széken is de az egyetlen szerencsém az volt hogy bordó nadrágban voltam és volt nálam pulcsi amit a derekamra kötöttem nem szólt senki de láttam hogy páran eléggé furán néztek
2017. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a suliban egy pénztárcában tároltam a betéteket. Amikor ki mentem cserélni beszorult a pénztárca cipzárja és nem bírtam kirángatni de addigra az előző betétet már összecsavartam így szét kellett szedjem és azt visszatenni. Ami már használt volt. Már csak két tanóránk volt de életem legkellemetlenebb szituációja volt

13/l

2020. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!