Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek ezt a 15 és fél...

Megengednétek ezt a 15 és fél éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Egy 2x2 cm-s tetoválást szeretne a jobb füle mögé,ami 4 számjegyből állna.

Szerintetek ez,ebben az életkorban már elfogadható, vagy ezzel még várnia kell?


2017. szept. 22. 20:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
Tudtommal 18 éves kor alatt nem csinálnak tetoválást. De ha esetleg csinálnak is, szülői engedély biztosan kell hozzá, mivel kiskorú a gyerek és a szülők akár fel is jelenthetik a tetoválót.
2017. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%
15 éves voltam mikor megcsináltattam az első tetoválásom szülői engedéllyel. nyugodtan le lehet ezért pontozni majd. nekem egy betű lett, a bal csuklómra , mivel ott van ér, ami a szívig vezet, ès nagypapám miatt csináltattam, aki akkor már 2 éve sajnos elhunyt, viszont apám helyett apám volt, és a világ legönzetlenebb embere volt a földön, ha még élne akkor is velem lenne valamilyen formában ebben biztos vagyok, de lehet nem 15 évesen került volna rám a minta. Ennek ellenére nem mondanék igent a saját gyerekemnek 15 évesen a tetoválásra, szerencse, hogy még csak 3 éves. Ha 15 évesen kigondolta és esetleg 17 éves korában még mindig ugyanazt a mintát szeretné mert olyan jelentéssel bír a számára, akkor ESETLEGESEN tárgyalóképes leszek, viszont jó lenne tudni azt is mit szimbolizál az a 4 számjegy, mert ha csak pl a születési évedet akkor menőségből teljesen felesleges.
2017. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egyébként is normális helyen, normális tetováló nem is csinálná meg 18 év alatt, szülői beleegyezés ide vagy oda. Ha ez olyan fontos számodra, akkor 3 év múlva is bőven ráérsz megcsináltatni.
2017. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
15 évesnek nem. Várja ki azt a 3 évet, nem egy örökkévalóság, és amúgy is tinikorban még sokat változik az ember ízlése, személyisége. Ha akkor is akarja, akkor hajrá.
2017. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi lenne a 4 szám,s a jelentése?
2017. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!