Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Így megengednétek a 15 (három...

Így megengednétek a 15 (három hónap múlva 16) éves lányotoknak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A fiú nagyon messze, másik országban él a szüleivel, ha jól tudom, 17 éves. A lány kitalálta, hogy találkozni akar vele, de ezt csak úgy lehetne megvalósítani, ha a srác itt aludhatna.

Három használaton kívüli vendégszobánk van, enni is tudunk adni a fiúnak, nem az anyagiakkal van a gond. De mégis féltem a lányt, nagyon fiatal még, és egy ennyi idős fiúnak csak vannak igényei... Ráadásul nem is ismerem, ki tudja, mit tenne vele. Még a nyáron szeretnének összehozni egy találkát.

A lányom nagyon akaratos, én pedig nem tudom, mennyit engedhetek. Mit gondoltok? Ti beadnátok a derekatokat egy ilyen kérésnek? Ennyi idősen belefér, hogy a fiújával legyen?

Azt is megemlítette, hogy egy szobában aludna a sráccal... (franciaágya van)


2017. júl. 8. 14:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak egy fiúnak de egy lánynak is vannak olyan igényei.. fe nem is ez a gond.

Elsőre nem engedném, hogy egymásnál aludjanak. Köztes ponton ami a két gyereknek jó töltsenek együtt egy napot. Utána majd kiderülne mi legyen.

2017. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, ha csinálni akarják, meg fogják találni a módját, hogy megtegyék, akkor is, ha nem engeded, vagy külön szobában szállásolnád el a fiút.

Azt javaslom, beszélgess el a lánnyal a védekezéssel kapcsolatban, próbálj megértő lenni és minél többet megtudni a fiúról.

2017. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem engedném. Lehet duzzogni, hisztizni, de csak azért, mert messziről jön, nem engednék egy vadidegen kanos kölyköt a házunkba. Úgysincs jövője a távkapcsolatnak, minek támogassam.
2017. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha a szextől félsz, ahhoz nem kell együtt aludni. Ha nagyon akarják akár házon kívül is megoldják. Én megengedném, inkább legydnek szem előtt. Előtte beszélgess el a lányoddal a vedekezésről, mond el neki, hogy megbízhat benned és semmibe nem kell belemennie a fiúval amibe nem akar vagy úgy erzi nem kész rá. Én annak idején örültem volna ha anyukám így áll hozzá a dolgokhoz. Akkor talán nem egy kocsi hátsó ülésén vesztettem volna el titokban úgy, hogy szinte azt sem tudtam mi történik velem...
2017. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2017. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Igazából nem is ismeri ha belegondolsz. Először ismerje meg.. Felnőtt fejjel se alszunk együtt elso személyes talalkozaskor (jobb esetben)
2017. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy engedném!
2017. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
Eszembe se jutna megengedni.
2017. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem engedném nyugodtan hisztizhetne meg fejre is állhatna hatalmas NEM!
2017. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%

A lányomtól és a fiútól függ.

16 évesen az eszük legyen magasabb szinten, ne az "igényeik".

18 évesen az anyám maximálisan támogatott benne (pont ennyi idősek voltunk, mikor megismerkedtünk), és de, lett a kapcsolatunknak jövője!

Mindenesetre semmiképp sem azért, mert a lányom "akaratos". Ez sokkal komolyabb téma annál, minthogy hiszti tárgya legyen!

2017. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!