Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan magyarázzam ki anyunak...

Hogyan magyarázzam ki anyunak hogy enmyire berúgtam?

Figyelt kérdés

Szombaton volt este egy buli 7en mentünk és hát kicsit elvadult meg elötte nálumk is ittunk és kicsit sok lett, a buliban hánytam itthon nem a saját lábamon jöttem haza csak nem egyenesen jöttem és persze nem egyedül a szám is kicsit nagyranött össze vissza beszélfem 4kor értem haza anya felkelt hohy megnézze épségbe itthin vagyok e és mikor látta ruhástól ágyba rakott vasárnap reggelre elutaztak apával most mamámmal vagyok itthon de holnap dèlután jönnek haza hogy magyarázzam meg neki?soha többet nem iszok ennyit mindenre emlékszem és semmi odanem illot nem csináltam még csók se volt de még hétfőn is majd meghaltam a másnaposságtól és akkor is hánytam mit mondjak anyának?

14/L

(Nem kötekedést kérek így is elégge szégyellem kagam így hazajönni...)


2017. szept. 27. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Anyu, ne haragudj, hogy eldurvult a buli, de most kezdődik ez a korszakom, ami végigkísér gimin, egyetemen.
2017. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Mond, hogy ez így sikerült, de most már tudod hol van a határ és nem szeretnél újra ilyen helyzetbe kerülni.

Ha látják, hogy magad miatt fogsz legközelebb odafigyelni, akkor szerintem bízni fognak benned.

De ha csak a bocsánatkérés miatt mondod hogy rossz volt és soha többet, akkor látni fogják, hogy átlátszó.


Szóval ha most már tudod mi a határ, akkor tudod is irányítani, hogy legközelebb hogy érj haza.

A szülőknek az a fontos, hogy tudják, felelősséggel vagy magaddal szemben. Úgyis fogsz még inni..

2017. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Elmondod neki h kicsit messzebbre mentél a kelleténél.olyat ne nagyon mondj h többet nem iszol,mert általában nem tartják be az emberek(énis és még jó pár barátom beleesett ebbe :D)


A másik h durva azért h 14 évesen szétkuldi magát egy csaj :( én 17 voltam mikor először így mentem haza.utána már inkább csak délben érkeztem :D

Ha az én lányom állna elém nem hiszem h leszidnam vagy bármi,majd tanul a saját kárán!(vagy nem :D)

2017. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is megtörtént 14 évesen. Harmadnap jöttem helyre. Irtóra szégyelltem magam, és ezt anya is látta rajtam.

Szerintem ne mentegetőzz, ismerd be, hogy ez így sikerült, de már tudod, hol van a határ.

Én amúgy azóta sosem rúgtam be, szinte nem is ittam.

2017. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez még nem olyan durva. Majd akkor kell magyarázkodnod, amikor a detoxban ébredtél. Azért durva, hogy 14 évesen részegnek lenni. De mond azt a szüleidnek, hogy ilyen mindenkivel előfordul legalább egyszer, és már tudod, hogy hol van a határ!
2017. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Csak akkor magyarázkodj, ha kérdezi. Az elmúlt napok alatt lehet, neki is eszébe jutott, milyen volt kamasznak lenni.

Nyugi! Az anyukák is voltak fiatalon részegek ;)

2017. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem magyarázkodhatnál, de hogy nem mennél el 18 éves korodig sehová az is biztos.


14 éves kis takony vagy, aki piálni már tud, de pl. központozást nem ismeri.

És lehet hőbörögni, 18 évesen voltam először becsiccsentve, hányós részeg pedig 28 évesen.

2017. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Annyit mondott hogy emlekszik ő is volt fiatal de maskor ne igy jöjjek haza és ezek utan is elmehetek ha következőre bebizonyitom hogy mostmar tudom hol a hatar😊

2017. szept. 29. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább anyudék örülnének, hogy 14 éves korodig vártál az első komolyabb részegségig. Itt Borsodban a szomszéd faluban a szórakozóhely azért zárt be, mert a sok atomrészeg 11-12 évestől már nem tudtál mozogni. Nem volt bulinként 25 részeg 11-12 éves akkor egysem (elég kis területű volt a szórakozóhely).
2017. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!