Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy magyarázzam el neki? Nem...

Hogy magyarázzam el neki? Nem hiszem hogy megértené

Figyelt kérdés

Hát szóval régebben vagdostam magam, de már rég vége, de a hegek azok ott maradtak. Apáék tudják, megbeszéltük emberi módon, de a tesóm nem jött rá. Eddig. De megkérdezte, hogy mik azok a hegek a karomon. Még csak 11, de gondoltam, jobb lenne ha öszinte lennék, és elmondanám neki. Szerintetek? (mivel én 9 évesen kezdtem, gondoltam, elég nagy, hogy megértse)

15/L



2013. dec. 14. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, hogy sokkolná.. Kérdezd meg a szüleidet mit mondj..
2013. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb kerdezd meg a szuleidet. En kb ugy mondanam el neki, hogy van egy betegseg amikor az ember a mergessseget, szomorussagat, banatat igy akarja levezetni es ez egy nagyon rossz dolog, mert ra lehet szokni stb.
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem 11 évesen már van olyan okos hogy felfogja.

Én rövidre zárnám: Vagdostam magam, mert ideges voltam, és sok bajom volt. De te ne tedd, nem jó dolog.

2013. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már máskor is találkozott a témával és nem sokkolná annyira (persze az meglepheti, hogy a nővérkéje valaha is ilyet tett)

Szerintem is fogd rövidre, volt egy rossz időszakod és butaságot csináltál.

2013. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem 6-7 évesen elvittek egy haláltábor maradványaihoz.


Megérti majd, nem érdemes félteni az ilyenektől.

2013. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!