Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a kamasz lányotokat?

Elengednétek a kamasz lányotokat?

Figyelt kérdés
Elengednétek a 14 illetve 15 éves kamasz lányaitokat házibuliba, péntek este, szülői felügyelet nélkül?

2017. okt. 12. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
nem. 16-17 éves kor alatt nem kell bulizni, piálni. elmehetnének viszont úgy, hogy mondjuk éjfélre otthon vannak, nem hulla részegen. de úgy hogy másnap jönnének azt nem.
2017. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen attól függ, mennyire megbízhatóak. Engem ilyen korban elengedtek mert tudták, hogy nem iszom magam hulla részegre. Meg persze tudták kik lesznek ott stb. De ez már nagyon rég volt, akkor még nem volt divat a partidrog meg hasonlók.

Ha normális ismerőseik lennének ott akiket ismersz és a lányok is megbízhatóak akkor el. Max menjetek el értük amikor ideje hazamenni. :)

2017. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Engem elengedtek a nyáron és most összel is szórakozóhelyre a barátkkkal rendes discoba 11kor mentunk 3kor indultunk haza gyalog négyre mar otthon is voltunk nem voltam hulla részeg! Anyukám büszke volt rám hogy tudtom hol a határ.... Házibuliba minden további nélkül akár ott is aludhatnak hisz ott sokan vannak és nyugodtan ihatnak alkoholt is csak ne a nem emlekszem semmire hulla részegen fetrengek változatba hanem ésszel

13/L (most leszek 14)

2017. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alkoholt nem isznak, max 1-2 ízesített sör.

13 évesen arra büszke, hogy neem voltál hulla részeg? :O

Istenem, akkor én hallgatok a lányokkal kapcsolatban. Áldott gyermekek.

2017. okt. 13. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Amugy nagyon cuki hogy elhiszed,nem lesz alkohol! Mi is mindig így mentünk el otthonról ennyi idősen... miért szerintdd ha nem lesz alkohol akkor miért akkor tartják a bulit mikor nincs otthon szülő :)? Nem azt mondom hogy a földig fogják inni magukat...de hát kérem kamaszok ugyis fognak inni és nem 1 doboz citromos sörikét...ha ottalvós lesz te ugyse tudod meg ha meg csak másnap reggel 4-5 fele mennek haza akkor már ugyis alszol ők meg hazamennek átöltöznek és dölnek is az ágyba,azért mondják hogy elengedd őket, te meg jóhiszeműen elhiszed nekik hogy nem lesz alkohol...de amugy szerintem engedd őket ennyi idősen mi is mehettünk amint kimaradtunk általánosból és mégis normális felnőtt lettem én engedném egyszer fiatalok érezzék jól magukat akkor is ha isznak is csak mond nekik hogy annyot ne igyanak hogy ne tudjanak magukrol

Jó szórakozást nekik :)

2017. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adj nekik gumit, hogy akkor se legyél nagymama ha a fiúk nem visznek.
2017. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én speciel jobban örülnék ha ott aludnának, mintha éjfélkor kalandoznának a városban.

Amúgy milyen házibuli? Mert házibuli az is, amikor ott vannak a házigazda mostani iskolatársai, meg a volt osztálytársai, meg edzésről a haverok, meg valakinek az unokatesója, meg egy másik arcnak az egyetemista haverjai, meg a tavaly végzettek, meg a szomszéd lánya, és a te lányod ismer mondjuk három embert, meg látott már életében másik tizet a hatvanból. Meg házibuli az is, amikor összesen vagyunk 15-en, mind osztálytársak, négy éve barátok, számtalan házibulin, koncerten, közös nyaraláson túl. Nagyon nem mindegy.

2017. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ízesített sörben nincs alkohol?
2017. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!