Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek vegyünk a 13 éves...

Szerintetek vegyünk a 13 éves lányunknak franciaágyat? 38N

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 23:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

Kb. ennyi idősen kaptam én is egy nagyobb, kényelmesebb (bár nem francia) ágyat, amin ketten is elalhattak. De ha nagyon akartam volna se vittem oda senkit, még barátnőt se, nemhogy férfit. Akkora nyüzsgés volt mindig nálunk, meg a szüleim is állandóan balhéztak akkoriban, hogy meg se fordult a fejemben ilyesmi. Inkább menekültem otthonról. 19 évesen éjszakázott nálam egyszer az akkori párom, úgy, hogy rajtam kívül nem volt otthon senki.

Nem az ágy méretén múlik az ilyesmi.

2017. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Hát hallod, nem azért fog szexelni, mert franciaágya van, hanem mert két hülye a szülője...
2017. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom mert vinne pasit oda elobb mert francia ágya lesz , nem az határozza meg a személyiségét.:D nekem már 12 évesen franciaágyam volt. 17 éves koromig még sem jott hozzám pasi.:DD.

Baratnom 18 eves kapott eloszor nagy ágyat mégis mar 15 évesen volt nála kb 2 srác is es nem kártyáztak.

2017. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést.
2017. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2017. okt. 15. 08:51
 16/33 anonim ***** válasza:
71%
Egy normálisan nevelt kiskorú lány nem fog pasit vinni az ágyába.
2017. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Most tenyleg azt hiszitek ha francia agya lesz, akkor hamarabb fog pasizni????! Ezt ti se gondoljatok komolyan.
2017. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha van hely és pénz rá, akkor vegyetek nyugodtan! De vannak ilyen kihúzhatós ágyak is, nekem is olyan van. Én jobban szeretem, mert így jobban elférek.

Szerintem a fiúk miatt nem kell aggódni, az nem ettől függ.

2017. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha szexelni akar szexelhet a ti ágyatokban, a földön, vagy akár állva is..sőt a szexhez elég az egy személyes ágy is, tehát a férjed aggályai nem helytállóak ilyen szempontból. Ha szeretne, é amúgy is gondolkozok már az ágycserén, én megvenném neki, nem sokkal drágábbak mint a heverők. Én is 13 évesen kaptam franciaágyat és 19 voltam mikor először fiú aludt nálam.
2017. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
20%

Aranyos a férjed nagyon. :)

Szerintem vegyetek neki nyugodtan ha elfér a szobájában és anyagilag is belefér. Nekem az első ágyam gyerekkoromban (a rácsos ágy után persze) kétszemélyes volt, én meg egyszemélyeset szerettem volna mindenáron. :D

2017. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!