Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy ilyen tortája...

Megengednéd hogy ilyen tortája legyen?

Figyelt kérdés

Lányom hónapok ót aazt mondogatja 14. Szülinapjára Cameron Dallasos tortát szeretne (ő legyen rajta) most lesz november 25.-én a szülinapja és semmi mást nem kért ajándékba csak ezt... ti megengednétek ezt neki?vagy fiatal még ehhez?

Képet kommentbe csatolok


2017. nov. 5. 21:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idős korábban rengeteg kamaszlány "szerelmes" valamilyen hírességbe, legyen az színész, énekes vagy sportoló... Ne aggódj, úgyis folyton a képeit nézegeti, nem a tortán fog múlni. :)))


Megengedném neki, semmi rossz nincs benne. Most épp ez a srác az aktuális celebkedvence, majd kinövi, vagy lesz másik. :)


De ha most boldoggá teheted azzal a tortával, akkor miért ne? Szerzel nála egy jó pontot, és nem ártasz vele senkinek.

2017. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

Már miért ne lehetne. Bár nem egy jó vágású pasi, de ha neki most ez jön be.

Te nem voltál oda tizenévesen senkiért?

2017. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy megengedném, ha ez a vágya. Én semmi rosszat nem látok ebben.

Bárcsak 14 évesen Backstreet Boys lett volna a tortámon...

2017. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%
Van egy olyan erzesem, hogy ezt nem az anyuka irta ki, hanem a lány...
2017. nov. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy megengedném,ebben semmi sincs. És amíg csak nézegeti a fiúkat nagy baj nincs:-D
2017. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, ha anyuka nemet mond, az nem a fiún fog múlni, inkább azon, hogy egy fotós torta mennyivel drágább, mint a sima.

Egyébként nem lenne vele gond szerintem. 14 évesen én is eladtam volna a fél karom mondjuk egy Johnny Deppes tortáért. :-)

2017. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%
Megengedném. Azt hittem először, hogy valami ronda vagy obszcén kép lesz. Nálam pl. 13 évesen kezdődött a rajongó korszak, kb. 15 évesen ki is nőttem belőle. Szerintem nem korai a 14 éves lányodnál sem.
2017. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%
Megengedném. Kérhetett volna ezerszer rosszabb dolgot pl. vízipipa. Egy képes tortából nem kell ilyen felhajtást csinálni. Főleg mert a fiú fel van öltözve. Habár azt gondolnám, hogy a lányomnak lehetne jobb ízlése is fiúk terén. Nem egy görög félisten a srác közel sem.
2017. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

Ha belefér hogy drágább, miért ne?

Az én tortámon (ha érdekelne annyi utána járás) Ralph Fiennes lenne :D 14 évesen meg talán valamelyik Harry Potter szereplő srác, 16 évesen meg egy One Direction tag. Egész helyes a kissrác, lehet ő a háttérképe meg néha elfantáziál róla miképp találkoznak random az utcán és kéri meg a kezét másnap:) tuti majdnem minden lány csinált ilyet.

A kérdés alapján azt hittem, valami obszcén alakú/mintás torta lenne egy beb.szós "jaj anya már nagy vagyok" bulin. De ez így tiszta cuki:)

2017. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%
már h a fenébe ne :D nem 6 éves már, ennyi belefér.
2017. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!