Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sokallanátok ha a gyereketekne...

Sokallanátok ha a gyereketeknek minden hónapban 20 ezer Ft körül lenne a mobiltelefon-számlája?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 16:21
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
Ha megkeresi magának a rávalót akkor hajrá, de amúgy felejtős nagyon :D
2017. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 sadykowich ***** válasza:
100%

Nagyon sok. Ha kamasz, ha nem kamasz, sok. Ha felnőtt, akkor is sok. Ha futja rá, akkor is sok.

Ráadásul 10 eFt-ért van korlátlan csomag (hívás, SMS, MMS) 2 GB nettel.

Nem is értem ezt a húszezres kérdést. Valamit nagyon elkeffentettetek...

2017. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok, keressetek jobb csomagot ha ennyit el tud költeni. kb 6000 Ft (20EUR) a telefonszámlám, korlátlan belföldi, 120 perc EU, 5GB nettel, ráadásul külföldön, úgy, hogy itt minden drágább mint otthon. Az otthoni csomaggal nem vagyok képben, de mint előttem is írták, 10000 körül/alatt vannak nagyon baráti csomagok. Ki kell választani hogy net kell sok vagy hívás, és olyan csomagot kell választani.
2017. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
Az én lányomnak a max 5000 Ft,ha azon felül megy,azt már a saját zsebpénzéből kell kifizetnie.Pl múltkor 9500 Ft jött ki,és 4500-at ki kellett fizetnie
2017. nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 brezko válasza:

Gyanítom, adatforgalom miatt szalad el vele a ló.

Ülj le vele beszélgessetek róla.

Inkább netezik (okostelefonnal), vagy telefonálgat hosszan?

Esetleg valami emeltdíjjas SMS-eket küldözget szavazásokra?

Mindenesetre kortól függően max 3-5 ezer forint engednék.

Indok ugyanaz, mint egy válaszoló írta:

Nem sajnálnám a pénzt (persze, mindenkinél van egy határ, hogy mennyit bír elviselni a pénztárcája), hanem nevelés szempontjából nem tesz jót neki...

2017. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
tekintve hogy a kedves kérdező 5 napja semmi reakciót nem mutat valószínűsítem hogy ez egy szimpla kommentgyűjtő kamukérdés volt
2017. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 CFB válasza:
Mi a jó Isten?! Már bocsánat! Én 2 vagy 3 ezret beszélhettem MAXIMUM
2017. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 CFB válasza:
Azon felül nekem kellett volna állnom. Ha úgy nevelted, hogy mindent megkap, amit akar, szinte lehetetlen ezen változtatni, viszont csomagot/szolgáltatót még mindig válthattok.
2017. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Felnőttként, úgy, hogy munkához is használom a telefont, havi 8000 körül fizetek, pedig ebben van mobilnet is. Igaz, nem korlátlan, de hétköznap, ha megyek dolgozni, vagy jövök haza, amíg a buszon ülök, mindig nyomkodom, de eddig (2 év alatt, amióta ez a csomagom van) talán kétszer kaptam sms-t, hogy elfogyott az adataforgalmam. Nálam mondjuk nem véletlenül úgy is van beállítva, hogy utána már nem tudok netezni.

Ha a gyerekem 20 ezres számlát csinálna, kapna feltöltőset, és be lehet osztani. Mondjuk az enyémnek eleve olyan van, majd akkor legyen előfizetésese, ha ő keresi meg rá a pénzt, addig nem.

2017. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!