Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18. születésnapra ajándékötlet...

18. születésnapra ajándékötletek? Fiúnak! Esetleg ti emlékeztek, hogy mit kaptatok?

Figyelt kérdés
Tudom, én vagyok az anyja, én ismerem. Valóban így van, de ötleteket gyűjtenék. Telefon, laptop van, elég újak. Karóra szintén, számítógépes játékok nem érdeklik. Esetleg valaki tud valami könyvet ajánlani? A foci érdekli, Barca drukker.

2017. nov. 20. 20:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó tippet is! Sajnos az csak a nyáron valósulhatna meg, ami elég messze van. Esetleg majd az érettségire (ha kitűnő lesz :)), na meg a felvételire.
2017. nov. 29. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pénzt kaptam. Egy út barcelonaba?
2019. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Engem elvitt a család egy cukrászdába tornázni és mindenkitől kaptam egy teletankot amit bármikor elkérhetek. (Tehát mindenki azt adta, hogy amikor szólok nekik, vagy kell tankolnom a kocsimba, akkor egyszer teli tankolnak és ők is fizetik ki. Én pl azt hiszem olyan 13 teli tankot kaptam, ami hasznos ha igazán mászkálós vagy, mint én!)
2023. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!