Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 eves lanyomnak okolbe van...

16 eves lanyomnak okolbe van szoritva a keze miert?

Figyelt kérdés
Eszrevettem hogy a 16 eves makk egeszseges lanyomnak mindig okolbe van szoritva a bal keze.Ha csak szimplan all vagy nezi a tevet. Megkerdeztem miert csinalja ezt o azt mondja hogy nem tudatos es egyatalan nem merges. Szerintetek vigyem pszihologishoz?

2017. nov. 22. 08:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%

Mindenképpen tömjétek tele gyógyszerrel amiatt, ahogy a kezét tartja.

Én a zárt osztályt is megfontolnám, esetleg a családból kitagadást.

2017. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet valami tudatalatti régről, és így jön ki a frusztrációja. Jobb, mintha a körmét rágná. Én elvinném, hátha megtalálják a problémát és feloldja benne ezt a görcsöt, de ha nem akarja, akkor ne vidd. Tud ezzel élni, inkább kíváncsiság, hogy miért lehet.
2017. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

1-es! A pszichológus nem tömi tele gyógyszerrel! Az a pszichiáter!

Lehet, hogy valami tudat alatti feszültség van benne. Kineziológus is lehet, hogy tudna segíteni feloldani. De ne erőltesd rá. Ha ő nem akar menni, akkor hagyd.

2017. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Azért az érdekes, hogy gyakorlatilag ugyanazt írtam, mint a 3-as, és én a sárga földig le lettem pontozva, ő meg 100%.


Szóval ezek után nem leszek jófej, mert tök felesleges, átmegyek bunkóba, és nem érdekel, hogy kit sértek meg annyira, hogy felköti magát az első fára.

2017. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
3-as vagyok. Én zöld kezet nyomtam a válaszodra, de kösz a lepontozást jó fej vagy. 🤝👏
2017. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A kézügyességével van gond? (Írása pl nem feltűnően ronda?)
2017. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

3-as, én itt senkit nem pontoztam le, csak mert engem is lepontoztak.

Gondolom, hogy ezt nem neked + kérdezőnek sikerült ennyire levinnie, hanem vannak látogató trollok, akik ebből űznek sportot. De már tényleg baromi idegesítőek.

2017. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
utolsó hajaj. még külön lepontozó csoportokat is szerveznek facen.. ne törődj vele
2017. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki így kényelmes. Nekem csak majdnem van ökölbe szorítva, az ujjaim lazán vannak, meg ha épp nem csinálok semmit a kezemmel, egyből olyan lesz.
2017. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Ment a zold like akinek hasznos volt a valasza. Es nincsen baj a kezugyessegevel de egyelore rahagyom amig neki igy jo:)
2017. nov. 25. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!