Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hiba volt elengedn...

Szerintetek hiba volt elengedni/pénzt adni a 18 éves lányomnak? Ozora fesztiválra megy

Figyelt kérdés

a bérlet nagyrészét az ösztöndíjából fizeti, de adtam bele pénzt, plusz költőpénzt is adok még.

A barátjával meg a barátaival megy...

Sok ismerősöm azt mondja, hogy felelőtlen szülő vagyok..


2016. júl. 20. 17:07
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
79%
Nem vagy felelőtlen. Ha lányod felelőség teljes, és maximálisan megbízol benne, nyugodtan elmehet. Nem beszélve arról, hogy felnőtt. Nincs okod magyarázkodni senkinek!
2016. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Úristen!!! Nyár van, a bérlet egy részét ő fizette, kicsit együtt van a barátaival, lazítanak... Nem vagy felelőtlen szülő (kivéve, ha a gyereked skizofrén/drogos, másokra veszélyes stb). Én inkább az ismerőseimre néznék furán...
2016. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányaim (18-19) is mennek fesztiválra. Én örömmel adtam pénzt, hogy szórakozzanak egy kicsit. Addig nekem is van egy kis nyugtom, hogy lustálkodhatok..:) Meg ugye ezek az élmények később csodás emlékek lesznek.
2016. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
89%
Az Ozorának egyértelműen "drogos tanya" hírét keltik a mainstream médiában, de szerintem nem vészes, vannak jó programok, inkább pozitív érzéseket kelt az emberben. Ha rémiszt, hogy a lányod esetleg haverok társáságában teker pár csárt, akkor lehet hogy felül kéne vizsgálnod a szülői értékrendedet.
2016. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%

Az Ozorának nem drogis hírét keltik, hanem egy drogtanya.

Ha nem zavar, hogy a lányod ott non stop be lesz tépve akkor nem gond.

2016. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

4-esnek teljesen igaza van!!!

Azt hiszed 5-ös az összes többi fesztiválon nincs drog? Vagy bármelyik szórakozóhelyen?

2016. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%
Ha másik fesztiválra menne nem lenne gondom, de az Ozora az drogfesztivál. Ott minden arról szól, nem látni ott olyan embereket akik nincsenek becuccolva. Bár gondolom ezt tudod. Ha nem zavar hogy napokig belőve fog bulizni, esetleg terhesen jön haza, akkor jól tetted.
2016. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Utolso! Bocsi, de eleg nagy hulyeseget irsz. Igen, vannak emberek akik cuccoznak, mint ahogy a Szigeten is kinaltak meg fenyes nappal heroinnal, amit ott csainaltak az uttol egy meterre. De ez mindenhol elofordul. Az utcan is. Akkor ne engedje ki utcara? Nyilvan, mivel odamegy egy csomo fiatal, akik feszegetik a hatarokat, sokkal tobb szerhasznalo lesz egy zartabb teruleten, mintha a nagy magyar atlagot nezzuk. A statisztika itt bukott. Egyebkent, ha a kerdezo lanya megtanult nemet mondani, akkor nincs gond. Te tudod kerdezo, hogy mennyire lehet megbizni a gyermekedben. En nem tartom rossz dontesnek, es ezt ugy irom neked, hogy nagyon aktiv nyaraink vannak es bizony 38 evesen is eljarunk ezekre a fesztivalokra a ferjemmel, igy ismerem oket... Ha a lanyod okos, akkor nem lesz gond! Ha nem az, akkor barhol, barmikor megtortenhet a baj!
2016. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Ahhoz nem kell fesztiválra menni hogy betépjen. Ha van esze akkor a fesztiválon és máshol is kerüli a drogokat.
2016. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
8as, te voltál már Ozorán?
2016. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!