Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A 18 éves lányomna...

Mit tegyek? A 18 éves lányomnak 35 éves barátja van!

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy képes egy ilyen idős férfi egy kislánnyal együtt lenni?Először láttam őket együtt ma mutatta be nekünk és nagyon nem tetszik. Most mit tegyek?Normális az ilyen?

2016. okt. 30. 23:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Ismerd meg, aztán ítélkezz.
2016. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%

Kislany?

Felnott no !

Ez egyebkent nem egetrengeto korkulonbseg. A baratnom es a ferje kozott 30 ev van.

2016. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsére nem neked kell tetszenie, hanem a lányodnak.
2016. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%
Még nem is ismered basszus.
2016. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
Van példa ilyenre. Nem is egy. Érdemes alaposan megismerni az illetőt.
2016. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj, hogy eselyt sem adsz a lanyod baratjanak. Legalabb megismerhetned, probalkozhatnal picit jobban. A lanyod bizik benned, bemutatta nektek. Legyen benned annyi, hogy adsz egy eselyt es nem utasitod el egybol csak es kizarolag a kora miatt.

A lanyod pedig felnott no, nem pedig kislany, ahogyan irtad. Ezt is el kell fogadnod ahhoz, hogy a kapcsolatukat ne iteld halalra egybol.

En biztosan elfogult vagyok egyebkent a temaban, 19 evesen volt 36 eves parom. Ma mar a ferjem egyebkent es a masodik babankat varjuk.

Elhiszem es megertem, hogy felted. Vagy hogy nem tartod normalis dolognak. De remeljuk, hogy sikerult jol felnevelni a lanyodat es mostanra van olyan erett, hogy tud felelos dontest hozni. Szerintem nincs teendo, biztositsd ot arrol, hogy bizhat benned es ha baj van, akkor fordulhat hozzad. A baratjak pedig a lehetosegekhez kepest probald meg elfogadni es megismerni.

2016. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Mióta felnőtt egy 18 éves lány? Ilyet csak 18 évesen mondanak, de ha elérik azt a bizonyos 30-at akkor már csak nevetve gondolnak vissza arra, hogy de buta gyerek voltam 18 évesen. 18 éves NEM FELNŐTT. Jegyezzétek már meg. Főleg nem ér fel egy 36 éves férfihoz (én 37 vagyok)... egy 36 éves százszor kijátsz egy 18 éves kis csajt és tudod mit? Csak szexre kell és úgy el fogja majd dobni, mint a büdös zokniát esténként.
2016. okt. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok, és igenis szólj rá a lányodra és ne hallgass a többi kamaszra, akik itt uralkodnak. Nem helyes, hogy kétszer annyi idős férfival jár, főleg, hogy még gyerek. Attól, hogy valaki nagykorú, még nem felnőtt, egy ilyen idős férfi sokkal nagyobb élettapasztalattal rendelkezik és magamról tudom. 3 feleségem lehetett volna, a kislány pedig max nagyon jó esetben egy középiskolát végezhetett volna el, ez kizárt dolog, hogy józan legyen az ember, aki kikezd egy ilyen lánnyal.
2016. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

7-es válaszolónak részben igaza van. Nem tudom, hogy az előtte írok, hogy gondolják, hogy egy ember, amint eléri a 18 éves kort rögtön teljes értékű, felelősségteljes felnőtté válik. Ez nem így működik... A kérdező jól írta, a 35 éves, érett korba lépett férfi mellett egy fiatal 18 éves lány, nagyon is, hogy kislánynak számít...

Nővérem 17 éves volt, amikor egy 38 éves, kivénhedt vén disznó megpróbálta elcsavarni a fejét. Szerencsére a távolság miatt is nem kellett többet aggódnunk a férfi miatt. Amikor rájött, hogy a nővérem nem dugható szépen tovább állt...

Kérdezed, hogy normális e az ilyen. Szerintem semmiképpen. :(

Az anyai ösztön ritkán téved. Én leülnék a lánnyal és elmondanám neki a félelmeimet őszintén.

Minden jót! :)

2016. okt. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%

7-es válaszolónak részben igaza van. Nem tudom, hogy az előtte írok, hogy gondolják, hogy egy ember, amint eléri a 18 éves kort rögtön teljes értékű, felelősségteljes felnőtté válik. Ez nem így működik... A kérdező jól írta, a 35 éves, érett korba lépett férfi mellett egy fiatal 18 éves lány, nagyon is, hogy kislánynak számít...

Nővérem 17 éves volt, amikor egy 38 éves, kivénhedt vén disznó megpróbálta elcsavarni a fejét. Szerencsére a távolság miatt is nem kellett többet aggódnunk a férfi miatt. Amikor rájött, hogy a nővérem nem dugható szépen tovább állt...

Kérdezed, hogy normális e az ilyen. Szerintem semmiképpen. :( A lányod barátja akkor volt 18 éves amikor a te kislányod 1 éves... 18 éves... 1 éves... Bárhogy nézzem, ez tök durva. Lehetne ez a verzió is. Beállítana egy 18 éves, ahogy előttem mondták FELNŐTT férfi és bemutatkozna, hogy ő az egy éves lányotok barátja. Ez kissé beteges emberre vall...

Az anyai ösztön ritkán téved. Én leülnék a lánnyal és elmondanám neki a félelmeimet őszintén.

Minden jót! :)

2016. okt. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!