Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális egy ilyen 12 (! ) éves?

Normális egy ilyen 12 (! ) éves?

Figyelt kérdés

Azért nem akkora liba, hogy ilyen méretes fülbevalókat, meg egy kilós sminket cipelne. De! Megkért két fiút az osztályból, hogy fogdossák minden szünetben a fenekét, fellesz vagy mersz?-ben pedig más fiúknak azt adja, hogy egy percig fogdossák a ciciét, vagy hogy adjanak puszit a szájára. Kitömött melltartót hord, amúgy nincs neki semmie. Osztálytársaimtól hallo hogy nekik ez már sok(k), hogy döntse már el mit akar mert mert minden fiúval kavar. De ez így van. Emellett meg azt modja, hogy van négy pasija( egy 10, egy 12, és két 14 éves). És már járt 7(!!!!!) pasival!!! Felsorolta az összeset, és szünetben titokba odamentem hozzájuk, és valóban járt velük!!! Akkor az egyik bőmnek (oszttárs) tetszett egy fiú az osztályból,és le se lehetett róla vakarni! Odajött hozzám, és elkezdi: Nézd majd a H. arcát, milye dühös lesz amikor rányomulok Sz-re. Ja és ezen a héten meg megállás nélkül magát fotózta egy szál buógyiban, meg melltartóban magát, amit meg is mutatott a fiúknak-.-"

Norális ez egy 12 évestől???? Majd leírom ma mit művel, megyek mert elkésem


2010. jún. 3. 06:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

A mai tizenévesek életfelfogása, sajnos teljesen elvadult. A mi időnkben is voltak ilyenek, de nem ennyire nyilvánosan csinálták. Az ilyen emberekből mostanra k..va, drogos, vagy épp börtöntöltelék lett. sajnos elég közelről is ismerek egyet. Aki most tizenkét éves, abból nem tudom, mi lesz. Lehet ilyen korban már halott. Elkorcsúlt a világ, és ez szerintük normális. Ne foglalkozz vele.

27/L

2010. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem,nagyon nem normális ez nem csak egy 12 évestől nem az,hanem egy 16 évestől sem!

Én is mindig tetszeni akartam a fiúknak,és persze mi is szórakoztunk hülyeségekkel,de soha nem csináltunk ilyeneket mint a te "barátnőd"!Gondolom valamit kompenzálni akar,talán nem foglalkoznak vele a szülei,és emiatt akarja,hogy mások törődjenek vele.Biztos,hogy valami van a háttérben.Ne foglalkozz vele,a fiúknak sem biztos ám,hogy az olyan nagyon tetszik,ők is csak "kihasználják",hogy van egy hülye liba akivel mindent meg lehet csinálni (pl. tapogatás).

2010. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Én is 12 vagyok, mi is bnőimmel órákon át sminkelünk mozi előtt, de nem azért h feltűnől legyen hanem azért h ne nagyon látsszon mert kapnánk pár megjegyzést a fiú haverjainktól. a ti sulitokban nem szólnak be az ilyen csajoknak? sztem baromi gáz h valakinek ilyen feltűnési viszketeksége van... a kitömött melltartót meg érzik meg a fiúk? xD
2010. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális :D Még az idősebb lányoknál sem normális, de főleg, hogy ő még kislány [na, én se vagyok felnőtt, de nem is annyi, mint ő], am meg 1xerre h lehet 4 pasija? Őket nem érdekli, hogy nem csak velük "jár" a lány?


Em akkor írjál majd :P

2010. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. Én is kérdeztem tőle hogy hogy lehet hogy ennyi barátja van? Na a válsza: az egyik aki ötödikes,( az a szomszéd osztály ) azzal szünetekben együtt vannak ( mármint egyás mellett ülnek a padon ( -.-" ). A másikkal csak msnezik. A többiről meg azt mondta hogy nem érdeklik, csak azért van velük, mert sajnálja őket h nem jár velük seki.


Ma ezeket csinálta: a két barátnőmnek mondta hogy hadd puszilja meg őket, mert le akarja fényképezni.-.- Meg tegnap odaült mellém az öltözőbe. Egyre köelített. Kérdeztem h mi van? Erre ő: "Tudod, mától leszbikus vagyok.". Aztán elküldtem a fracba. De a legfurább hogy kitűnő tanuló!!! Ha írtok privátot leírom a nevét, és hogy hol lakik. Van myvipje.

2010. jún. 3. 14:38
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem olyan jó barátnőm. Régebben jobb volt, akkor nem volt ilyen "pics@".
2010. jún. 3. 14:38
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja és a kapcsolatai pár naposak voltak
2010. jún. 3. 14:41
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
ejj mond már ki az a privat emailmhoz... lehet h ismerem
2010. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szia ez .. no comm nemtok privátot írni írsz te nekem egyet (lány vok 15 éves ) köszi üdv. .Sweet.
2010. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ugy kell 15/L h a kérdés alján van egy :Privát e-mail a kérdés kiírójának

Utolsó előti vok

2010. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!