Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális egy ilyen 12 (! ) éves?

Normális egy ilyen 12 (! ) éves?

Figyelt kérdés

Azért nem akkora liba, hogy ilyen méretes fülbevalókat, meg egy kilós sminket cipelne. De! Megkért két fiút az osztályból, hogy fogdossák minden szünetben a fenekét, fellesz vagy mersz?-ben pedig más fiúknak azt adja, hogy egy percig fogdossák a ciciét, vagy hogy adjanak puszit a szájára. Kitömött melltartót hord, amúgy nincs neki semmie. Osztálytársaimtól hallo hogy nekik ez már sok(k), hogy döntse már el mit akar mert mert minden fiúval kavar. De ez így van. Emellett meg azt modja, hogy van négy pasija( egy 10, egy 12, és két 14 éves). És már járt 7(!!!!!) pasival!!! Felsorolta az összeset, és szünetben titokba odamentem hozzájuk, és valóban járt velük!!! Akkor az egyik bőmnek (oszttárs) tetszett egy fiú az osztályból,és le se lehetett róla vakarni! Odajött hozzám, és elkezdi: Nézd majd a H. arcát, milye dühös lesz amikor rányomulok Sz-re. Ja és ezen a héten meg megállás nélkül magát fotózta egy szál buógyiban, meg melltartóban magát, amit meg is mutatott a fiúknak-.-"

Norális ez egy 12 évestől???? Majd leírom ma mit művel, megyek mert elkésem


2010. jún. 3. 06:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ok kicsit ksőbb, mert most megyek fogorvoshoz:D bocsi

Am van iwiwje is, csak ott ics képe

2010. jún. 3. 15:49
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
feltűnési viszketegség. ennyi (egy pics@)
2010. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
írd le nekem is h ki az. thx
2010. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jesszus, ne adogasd át vadidegeneknek valakinek az adatait csak így! És ha valaki tényleg felkeresi és reggel a háza előtt fogja várni késsel és álló f*sszal? Bocs az ominózus kérdezőtől, nem feltétlen őrá gondolok, csak a személyes adat nyilvánosságra hozatala beindíthat láncreakciókat. És talán nem is legális. Csak akkor tedd őt közzé, ha ő kérte személyesen:D Vagy akkor se, mert elrabolják az ukrán k*rvapecérek, aztán idő előtt meglesz a fix állása..


A kérdésre: igen, ez egyáltalán nem normális. De amit csinál ezekkel a fiúkkal, azért nem meríti ki a járás valódi fogalmát.. csak úgy mondja. Mindenesetre aggasztó.. De lehet, hogy csak menő akar lenni. Én is az akartam lenni ennyi idősen (csak más módszerekkel) (nem sikerült).

Nekem amúgy volt egy barátnőm, már általánosban is jóban voltunk, na ő viselkedett hasonlóan ennyi idősen. Már pasizott, sőt már szexuális életet élt. 13 évesen elvesztette a szüzességét egy szexmániás pasival (jóval 20 fölött), akivel nem is voltak együtt, csak összejártak dugni, és ő élvezte, rögtön az elsőt is (pedig hatalmas péló volt), mert olyan ügyes.. Azóta volt sok komoly kapcsolata, 1-1 kúrópajti, jelenleg 22 éves, egyetemre jár (nemtom hova, nem tartjuk a kontaktot), komoly kapcsolata is van, teljesen normális csaj lett belőle. Kicsit szégyenli, hogy 13 éves korában megtörtént.

Én 12 évesen k*rvákat rajzoltam folyton, szerettem ruhákat tervezni nekik, és mutogattam a suliban, hátha menőbb leszek (mert amúgy nem voltam közkedvelt). Ehhez képest 16 évesen volt először "pasim", 17 évesen volt először kuki a kezemben, 20 évesen elégített ki először pasi, és 23 évesen vesztettem el a szüzességem.

Mindezt azért írtam le, hogy akármilyen ijesztő a szitu, ha megfelelő emberek veszik körül, jól is alakulhatnak később a dolgok.

25/L

2010. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jézusom téyleg..... akkor másnak nem adom meg
2010. jún. 4. 16:33
 16/19 Funktasztikus ***** válasza:
kis ribanc egyszer kapja el pedo maci az erdöbe oszt kurja szét majd meglátja..
2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ha neki ez öröm, akkor nyilván az is olyan jó lesz ha elkapja valami pedofil, vagy egy 16 éves fiúkból álló banda, és megb@sszák szépen sorba. Vagy megjön az esze, vagy később az utcasarkon fog integetni másoknak. Szerintem ennyi.(azért egy adatlapra kiváncsivagyok, nyugi, nem terjesztem meg nem adom ki senkinek.attól hogy hülye, nem akrok rosszat neki)
2010. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem normalis egy kis k..va

mondjatok meg a szemebe es vissza vesz legalabb is ez a mi osztalyunkba mukodott en 13eves vagyok es az egyik osztalytarsnom csinalta ezt

2010. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

megall az eszem!!!12 evesen ilyeneket csinal?mi lesz kesobb?

bar az en ismeroseimnek is voltak durva doollgaik

de ez mar nagyon agnormalis

2010. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!