Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet azt elviselni?...

Hogyan lehet azt elviselni? Ti mit tennétek és hogyan lehet ezeket elviselni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet azt elviselni, ha 11 éves Lányodat valahogyan megrontották???

Kislányom élete is megváltozott, köztünk a kapcsolat is és totál feldolgozhatatlan.

Gyámügy a nyakunkra jár azóta.

A rendőrség pedig nyomozza, hogy nekem van e közöm hozzá.

Nagyon nehezen viselem. Ti mit tennétek és hogyan lehet elviselni???



2018. jan. 6. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Keressetek fel szakembert, legyen átbeszélve a probléma. A férjed rontotta meg? Egyszeri eset volt?
2018. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több szakemberhez járunk, de igazából egyik sem a legjobb. :-(

Hogyan beszéljük át a problémát, ha beszélni sem akar róla???

Nem a férjem szerencsére!

2018. jan. 6. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Keressetek más szakembert, Környezetváltozás esetleg? Te , hogy kerültél képbe, hogy közöd lehet hozzá?
2018. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fehér Gyűrűhöz járunk. Környezetváltozást Ő nem szeretne.

Én úgy kerültem képbe, hogy a volt férjemet, aki meg engem bántalmazott mindig vissza hívtam sajnos...

2018. jan. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
A sok kerdojel es a pontok gyanus, hogy ez a troll kerdezo aki mar eloadta ezt tobbszor.
2018. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# azért troll mivel sok pontot és kérdőjelet tett? Amúgy meg, ha troll akkor is, miért nem lehet normálisan válaszolni? Lehet hogy igaz.
2018. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!