Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A húgom most ötödikes és...

A húgom most ötödikes és zaklatják az osztálytársai, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem ugyanabba az iskolába járunk, ő most ötödikes, kivételesen szép lány... de mostanában sokat sír, meg próbálta magát megbetegíteni, h ne kelljen iskolába mennie... nem tudtam miért... ma reggel kellett színes ceruza, és a tolltartójából akartam kivenni, mire kiestek belőle levelek, amit a fiú oszttársaitól kapott... de ilyen durvákat még nem is olvastam soha... "belesz.rnék a szádba és az arcodra élveznék" meg hasonlók... és még ennél is durvábbak. szóltam a húgomnak, és megígértette velem, h nem szólok róluk senkinek, még a szüleinknek se... és fel van háborodva, hoy mit turkálok a cuccai közt. mit kéne tennem?
2008. okt. 27. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Azonnal jelezni a szüleiteknek! Hallgathattok akármeddig, attól a tesód nem fog helyre jönni!

2008. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezek nem ártalmatlan gyerekes szerelmes levelek. Mindenképp jelezni kell vagy a szülőknek vagy a tanáruknak. Értesd meg a húgoddal hogy neki nincs mit szégyelnie, az amit a fiúk tesznek nem helyes és ezért nem ő a hibás, de ha azt akarja hogy vége legyen a zaklatásnak tenni kell valamit és szólni egy felnőtnek.
2008. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát, a húgom még csak óvodás, az öcsém meg már nem kisiskolás....


Ha a húgom kerülne ijen helyzetbe, vagy az öcsém került volna, tuti h nem tanárhoz, meg szülőhöz rohangálok.


Én bemennék a helyedbe a suliba, megkeresném aki írta, és kicsit helyreraknám(csak a fejét, hogy meg ne sántuljon :D )

2008. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom negyedikes. Ha ilyen leveleket találnék, nem mennék a tanárhoz és a gyerekek szüleihez sem, mert akkor ez mind újra a kislányon csattan. Csak még jobban fogják zaklatni és mivel beárulta őket, még utálni is. Én bemennék a suliba az utolsó óra után és megkeresném a fiúkat, akik irkáltak. Magam köré gyűjteném őket és elmondanám, hogy miért ne írjanak ilyeneket. Ha valakinek tetszik a lány, lehet szépen udvarolni, de ezért-meg azért nem helyes, hogy ilyeneket írnak. Ennek kell, hogy hatása legyen, de nincs más megoldás.
2008. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én hugom is ötödikes,én 14 éves fiú vagyok,ha ezt találnám a tolltartójába.Másnap úgy szarrá verném a tetves köcsögöket h többé nem zaklatják az biztos.Ha te fiú vagy,kalapáld el őket.Ha lány nos,akkor nem tom xD
2009. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
kérdezd meg a tesód, hogy van valami ami miatt esetleg megharagudhattak rá? nálunk is szoktak ilyenek lenni, mondjuk nem ennyire durvák, de én ilyenkor odamegyek és kerek perec megkérdezem tőle, hogy mit gondol magáról?! már ne is haragudj de az ilyennel el kell bánni! nem biztos hogy verekedéssel de kellemetlen helyzetbe kell hozni! hajrá! én nagyon remélem hogy sikerül valami módon megvédened!
2009. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Engem is zaklattak kiskoromban de engem a "kisebbség" nem mondom ki a nevüket .Én ez ellen nem tudtam mást tenni mint a tanároknak szólni ők leállították őket. De mivel ezek az osztálytársai szerintem egy apró pofon vagy egy kis megalázás nem árthat ha mondjuk a fiúk előtt a barátnőivel erről beszélgetnének és hangosan nevetnének rajta akkor a fiú megalázva érezni magát és leállna (kivan próbálva:D)
2009. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Én odaadnám a tanárnak had olvassa fel az egész osztály elött mert ez igazi megalázás lenne
2009. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Szülő tanárnak azonnal jelezni és a leveleket megmutatni nekik!
2009. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez klasszikus osztályfőnöki hatáskör..
2010. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!